روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد:پاسخگویی به مشکلات ثبت نام در 72 ساعت/اعلام شماره تماس

جامعه > مشکلات مردم - خانواده ها اگر با تخلفاتی در بحث ثبت‌نام مواجه شدند آن را به ستادهای ثبت‌نام منعکس کنند تا‌ ظرف مدت 72 ساعت به این شکایات رسیدگی می‌‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،  به دنبال اعلام شکایت هایی در مورد ثبت نام در مدارس ، سید رحیم میرشاهولد مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش اعلام کرد: خانواده ها اگر با تخلفاتی در بحث ثبت‌نام مواجه شدند آن را به ستادهای ثبت‌نام منعکس کنند تا‌ ظرف مدت 72 ساعت به این شکایات رسیدگی می‌‌شود.


مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش ادامه داد: دستورالعمل طرح تکریم ارباب رجوع به منظور ایجاد هماهنگی در امر رسیدگی و پاسخگویی به شکایات و با هدف شفاف کردن نحوه انجام امور و ایجاد وحدت رویه صادر شده است.


او تاکید کرد: مراجعه کنندگان به مدارس شهر تهران در صورت سوال یا طرح شکایت نسبت به ثبت نام فرزندان خود می‌توانند با اداره ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات شهر شهر تهران با شماره 88964006 تماس بگیرند.

45232

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات