برانکو محوریت اعتراض‌ها را بر عهده داشت

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: بیانیه فدراسیون فوتبال شفاف و مشخص است و بیشتر از این نمی‌توانم توضیح دهم.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  شش ماه پیش برای حضور در مرحله گروهی جام جهانی روسیه شروع کردیم. ایمان دارم که بهترین برنامه را برای تیم ملی به لحاظ حرفه‌ای و فوتبالی تنظیم کرده‌ام. این برنامه حافظ منابع ملی و باشگاه‌ها بود اما متاسفانه برخی از نمایندگان باشگاه‌ها که محوریت این اعتراضات را برانکو سرمربی پرسپولیس بر عهده داشت با این برنامه مخالفت کردند.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه حمایت همه جانبه صورت نگرفت بهترین کار این بود که برنامه را لغو کنیم و همین کار هم کردیم. من ارتباط تنگاتنگ با طبیعت دارم و طرفدار محیط زیست هستم.

کی‌روش درباره موافقت قلعه‌نویی با نظر برانکو بیان کرد: مسئله جدیدی نیست چرا که قلعه‌نویی همواره مخالف برنامه تیم ملی است. به طور حتم قلعه‌نویی از اینکه بازیکنان سرباز می‌توانند در باشگاه‌ها بازی کنند اما در تیم ملی اجازه بازی کردن ندارند خوشحال است. نکته شگفت‌انگیز این است که یک مربی خارجی به جای اینکه از تیم ملی حمایت کند با برنامه تیم ملی مخالفت می‌کند.

وی در ادامه عنوان کرد: به همه نظرات و انتقادات احترام می‌گذارم باز هم تکرار می‌کنم بهترین برنامه برای تیم ملی و حفظ منافع باشگاه‌ها تنظیم کرده بودم اما متاسفانه اجرایی نشد. مسئولان تیم امید برای 45 روز لیگ را تعطیل کردند اما برانکو و قلعه‌نویی انتقاد نکردند. من یک نظر دارم و کارشناسان یک عقیده دیگر دارند. بر این اساس برنامه جدیدی تدوین کردم و 4 روز قبل از بازی رسمی تیم ملی تشکیل می‌شود تا آماده مسابقه با حریفش شود. امیدوارم که خداوند کمک کند تا در اجرای این برنامه موفق شویم.

سرمربی تیم ملی بیان کرد: اگر موفق نبودیم دلایلش را از قلعه‌نویی و برانکو بپرسید. همچنین صحبت‌های اخیر برانکو بابت اینکه من دوست ندارم ملی‌پوشان در تست پزشکی شرکت کنند کاملا کذب محض است. برانکو باید مسئولیت دروغ‌هایی که گفته است را بپذیرد. برانکو هم زمان حضورش در تیم ملی اردوهای زیادی برگزار می‌کرد. اما نمی‌دانم وی چرا مخالف اردوی تیم ملی است. برانکو نمی‌تواند به هواداران پرسپولیس دروغ بگوید و آنها را بر علیه من تحریک کند.

سرمربی تیم ملی بیان کرد: یک مطلبی به هواداران پرسپولیس می‌گویم که من هیچوقت مانع شرکت ملی پوشان در تست پزشکی نشدم. همچنین اطلاعی از گرفتن اینگونه تست‌ها نداشتم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر برانکو می‌خواهد دلایل و توجیحاتی درباره عدم موفقیتش در پرسپولبس و تیم ملی داشته باشد بهتر است دلایل دیگری بیاورد و شخص دیگری را برای توجیح انتخاب کند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "برانکو محوریت اعتراض‌ها را بر عهده داشت" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات