مهاجم های تراز اول همه استقلالی هستند

به گزارش افکارنیوز،

در روزهایی که تمام تیم‌های لیگ‌برتری برای پر کردن نقاط ضعف خود در حال جذب بازیکن هستند، علیرضا منصوریان ترجیح داده دو بازیکن از 6 بازیکن سهمیه لیگ‌برتری‌اش را در فصل نقل و انتقالات با مهاجم پر کند. استقلال تا بدین جای کار 6 خرید لیگ‌برتری کرده که علی قربانی و کاوه رضایی مهاجم نوک هستند ضمن اینکه آرش افشین هم به عنوان سهمیه آزاد در این پست به جمع استقلالی‌ها اضافه خواهد شد. با نظر منصوریان سجاد شهباززاده هم در استقلال ماندنی شده تا 4 مهاجم هدف تراز اول هم اکنون در لیست استقلال حضور داشته باشند، اتفاقی که باعث ترافیک در این پست شده است.

علیرضا منصوریان اگر بخواهد با سیستم 2ـ4ـ4 بازی کند، حداکثر دو بازیکن از 4 بازیکنی که در پست مهاجم هدف استقلال قرار دارند را می‌تواند بازی بدهد و بنابراین دو مهاجم تراز اول باید شروع بازی را از روی نیمکت تماشا کنند. البته منصوریان در باشگاه نفت‌تهران از سیستم چرخشی استفاده می‌کرد و در هر بازی در ترکیب تیم خود تغییرات زیادی را انجام می‌داد که احتمال دارد بخواهد این کار را در استقلال هم عملی کند.

هرچه که هست 4 مهاجم تراز اول در استقلال رقابت در خط حمله آبی‌ها را بسیار بالا می‌برد و باید دید در نهایت خروجی این رقابت فشرده به نفع استقلال می‌شود یا نه.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مهاجم های تراز اول همه استقلالی هستند" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات