قاچاق پارچه صنعت نساجی را زمین گیر کرد

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت:چندسالی است که قاچاق پارچه و لباس، ضربه مهلکی را به صنعت نساجی وارد کرده است.

سید هادی حسینی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به وضعیت صنعت نساجی اظهار داشت: صنعت نساجی یکی از صنایع پیشتاز کشور است که پایه آن در کشور ما وجود دارد و باتوجه به شرایط موجود باید برای تجهیز و بروز کردن ماشین آلات این صنعت اقدام کرد.

وی با اشاره به قاچاق کالا گفت: چند سالی است که قاچاق پارچه و لباس،  ضربه مهلکی را به صنعت نساجی وارد کرده که بایستی به عنوان یک موضوع جدی به آن پرداخته شود.

حسینی ادامه داد: فرهنگ مردم در استفاده از لوازم و پوشاک خارجی مزید بر علت شده که قاچاق بی رویه این مصنوعات به کشور افزایش یابد از این رو می بایست با اعمال تعرفه های مناسب  و حمایت از تولیدکنندگان شرایطی را فراهم کرد که جلوی قاچاق بی رویه کالا گرفته شود.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قاچاق کالا بیان کرد:  با افزایش بی رویه مصرف کالاهای خارجی دیگر امکان رقابت برای تولیدکنندگان وجود ندارد چرا که در این صورت سرمایه گذاران به سبب از بین رفتن سرمایه حاضر به سرمایه گذاری نیستند از این رو لازم است که دولت در راستای اقتصاد مقاومتی موانع تولید را مرتفع نماید.

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "قاچاق پارچه صنعت نساجی را زمین گیر کرد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات