هوای پاک در انتظار تصمیم بهارستان

معاون پارلمانی رئیس سازمان محیط‌زیست با تاکید بر اینکه هوای پاک از مطالبات جدی مردم است، گفت: رسیدگی به لایحه هوای پاک از اولویت‌های مهم کشور است.

روزنامه آرمان: معاون پارلمانی رئیس سازمان محیط‌زیست با تاکید بر اینکه هوای پاک از مطالبات جدی مردم است، گفت: رسیدگی به لایحه هوای پاک از اولویت‌های مهم کشور است.

 روز گذشته محمد مجابی، با اشاره به اینکه از جمله لوایح مهمی که در مجلس نهم بررسی نشد لایحه هوای پاک است که مدت طولانی نیز روی آن کار شده بود، گفت: به‌رغم اینکه این لایحه با توجه به اصل ۸۵ به تصویب رسید ولی کمیسیون مشترکی که در تصویب‌نامه لحاظ شده بود هیچ وقت تشکیل نشد و نوبت به طرح آن در صحن علنی مجلس نرسید و در لیست انتظار بیش از یک سال در مجلس نهم باقی ماند.

او گفت: امروز یکی از جدی‌ترین و اساسی‌ترین مطالبات مردم، هوای پاک است. در لایحه هوای پاک بسیاری از موارد از جمله اثرات بازدارندگی و تشویقی لحاظ شده است که متاسفانه نتوانست به نوبت بررسی در مجلس نهم برسد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "هوای پاک در انتظار تصمیم بهارستان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات