برانکو شوخی ندارد؛ جریمه سنگین در انتظار رامین رضاییان

ورزش > لیگ برتر - به نظر می‌رسد جریمه سنگینی در انتظار رامین رضاییان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رامین رضاییان یکی از ستاره های فصل گذشته پرسپولیس بود که عملکرد بسیار خوبی از خود به جا گذاشت. عملکرد رضاییان در پرسپولیس انقدر خوب بود که او در تیم ملی هم جای خسرو حیدری را گرفت و مهره فیکس کروش شد. همین عملکرد خوب باعث شد که طرفداران پرسپولیس بعد از پایان لیگ قبل از باشگاه درخواست تمدید قرارداد او را داشته باشند. با اینکه بازگشت حسین ماهینی به جمع قرمز ها قطعی به نظر می رسد، اما باز هم انگار رضاییان مهره ایده آل تری برای سمت راست دفاعی تیم برانکو باشد. با وجود همه این شرایط، دفاع راست قرمز ها از این بدش نمی آید که فوتبال خود را در خارج از ایران ادامه دهد. در روز های ابتدایی فصل نقل و انتقالات صحبت درباره حضور او در لیگ های عربی زیاد بود. اما رضاییان خودش این خبر را تکذیب کرد و پس از آن شایعات در مورد حضور او در لیگ ترکیه به گوش رسید. بعد از همه این شایعات، اخباری از باشگاه پرسپولیس به گوش رسید که رضاییان در این تیم ماندنی شده است و فصل بعد هم پیراهن قرمز به تن خواهد کرد.

در حالیکه چند روزی است تمرینات پرسپولیس برای شروع فصل بعد آغاز شده است و بازیکنان در تمرینات حضور پیدا می کنند، خبری از رامین رضاییان نیست. البته که رضاییان هم جزو ملی پوشان است و این روز ها مشکلاتی بین باشگاه ها و تیم ملی در مورد حضور ملی پوشان در تمرینات وجود دارد. اما با این حال نکته قابل توجه این است که رامین تنها ملی پوشی است که باشگاه پرسپولیس هیچ خبری از آن ندارد. روزنامه پیروزی چاپ روز سه شنبه از این گفته است که نه باشگاه و نه برانکو، هیچکدام از رضاییان خبر ندارند و حتی مدافع راست قرمز ها جواب تلفن پروفسور را هم نمی دهد. همین اتفاقات باعث عصبانیت برانکو شده، روزنامه پیروزی تیتر زده است که جریمه سنگینی در انتظار رامین است.

41257

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "برانکو شوخی ندارد؛ جریمه سنگین در انتظار رامین رضاییان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات