یکی از رسم های این منطقه کتک &#

آکاایران: در ادامه به جزییات خبر رسم کتک زدن زنان قبل از افطار که در یکی از کشورها رایج است به می پردازیم.

,کتک زدن زنان قبل از افطار,رسم کتک زدن زنان قبل از افطار,کتک زدن زنان قبل از افطار در اوگاندا,[categoriy] یکی از رسم های این منطقه کتک زدن زنان قبل از افطار است ·

یکی از رسم های این منطقه کتک زدن زنان قبل از افطار است! · -آکاکتک زدن زنان قبل از افطار,رسم کتک زدن زنان قبل از افطار,کتک زدن زنان قبل از افطار در اوگاندا,کتک زدن همسران قبل از افطار,رسم کتک خوردن زنان قبل از افطار

آکاایران: یکی از رسم های این منطقه کتک زدن زنان قبل از افطار است! ·

به گزارش آکاایران: عادت عجیب مردم مسلمان اوگاندا در ماههای رمضان موجب حیرت کاربران شبکه های اجتماعی شده که خبر مربوط به این عادت را مطالعه کرده اند.

براساس این عادت مردان قبیله “لانگو” قبل از افطار همسران خود را کتک می زنند سپس زن پس از کتک خوردن اقدام به آماده سازی افطار می کند!

دیگر عادت عجیب در این کشور آنکه کودکان هنگام غروب خورشید بزرگان هر خانه را برای افطار در خانه “مختار” (کدخدا) صدا کرده و همچنین سفره افطار فقط در مساجد برپا می شود.

در اوگاندا “مسحراتی” (شخصی که با صدای طبل مردم را برای سحری بیدار می کند) وجود ندارد اما مردم با طبل در خیابان جشن گرفته و خیابان ها آذین بندی می شود.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "یکی از رسم های این منطقه کتک &#" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات