اکران خیریه «بارکد» به نفع زندانیان جرایم غیرعمد برگزار شد

مراسم اکران خیریه فیلم «بارکد» به نفع پرداخت دیه زندانیان جرایم غیر عمد، در پردیس کوروش با حضور برخی از عوامل فیلم و هنرمندان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مراسم اکران خیریه فیلم «بارکد» به نفع پرداخت دیه زندانیان جرایم غیر عمد، در پردیس کوروش با حضور برخی از عوامل فیلم و هنرمندان برگزار شد.

در ابتدا هنرمندان حاضر در این مراسم افطار کردند و سپس در سالن سینما به جمع آوری پول از خیرین پرداختند.
 
محسن کیایی اجرای این برنامه را برعهده گرفت و گفت: از شما به خاطر حضورتان در این امر خیر تشکر می‌کنم و می‌گویم که آزاد کردن زندانیان غیر عمد در این ماه مبارک بسیار ارزشمند خواهد بود.

وی در ادامه برنامه تماس تلفنی با پژمان بازغی برقرار کرد که بازغی عنوان کرد: از اینکه در بین شما نیستم، عذرخواهی می کنم و عاشق همه شما هستم و از شما به خاطر انجام این امر خیر قدردانی می کنم.
 
درادامه بهاره کیان افشار بیان کرد: مهم نیست که این فیلم را چند بار دیدید. مهم این است که در این امر خیر شرکت کردید.

کیان افشار در ادامه صحبت های خود پیغامی را از طرف بهرام رادان مبنی بر عدم حضورش و معذرت‌خواهی بابت این موضوع مطرح کرد. رادان ضمن عذرخواهی از نبودنش، از همه به خاطر شرکت در کار خیر قدردانی کرد.
 
جهانبخش کارشناس دیه اظهار داشت: خدا را شاکرم که مردم قدرشناس و نوع دوستی را داریم و قدردان کسانی هستیم که زندانیان غیر عمد را که ناخواسته وارد زندان شدند، آزاد می کنند.

وی افزود: خوشبختانه این حرکت در کشور ما سیر صعودی داشته و زندانیان فراوانی که به عناوین مختلف گرفتار زندان شدند، آزاد می شوند.

وی ادامه داد: از کیایی به خاطر راه اندازی این مراسم نیز تشکر می کنم.

گفتنی است؛ عوامل و بازیگران «بارکد» مبالغی را به این ستاد کمک کردند. جواد رضویان که در این مراسم حضور داشت نیز به ستاد دیه مبلغی اهدا کرد.

در این مراسم مصطفی کیایی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، جواد رضویان، اکرم محمدی و ... حضور داشتند.

شایان ذکر است پژمان بازغی و بهرام رادان به ترتیب به جهت گذراندن دوران نقاهت و حضور سر فیلمبرداری در این مراسم حضور نداشتند.

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اکران خیریه «بارکد» به نفع زندانیان جرایم غیرعمد برگزار شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات