دلایل افزایش قیمت لیمو ترش در بازار

به گزارش افکارنیوز،

 حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به قیمت لیمو ترش اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر کیلو لیمو ترش قاچاق27 هزار تومان، لیمو سنگی 8 الی 10 هزار تومان، لیمو ترش میناب بهاره 14 الی 16 هزار تومان به فروش می رسد.

وی با اشاره به دلایل گرانی لیمو ترش گفت: در سال‌های اخیر کاهش تولید لیموترش منجر به افزایش قیمت این محصول شده ضمن اینکه اکنون فصل آب لیمو گیری است که همین امر زمینه را برای کاهش محصول به بازار فراهم کرده است.

گفتنی است که در مرداد ماه و برداشت محصول از میناب ارزانترین لیموترش به بازار خواهد آمد. 

مهاجران با اشاره به قیمت هندوانه بیان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو هندوانه از هزار و 600 تومان به هزار و 200 تومان رسیده که در ده روزآینده با رسیدن محصول از بوئین زهرا و اراک علاوه بر قیمت مناسب محصول با کیفیت بیشتری به بازار عرضه خواهد شد. 

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به آنکه بخش زیادی از خربزه های موجود در بازار کرم زده است، تصریح کرد: قیمت خربزه به سبب آنکه بخش زیادی از آن آفت زده است قیمت چندانی ندارد و حال باید منظر ماند و دید که وضعیت خربزه تربت حیدریه و بوئین زهرا چگونه است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "دلایل افزایش قیمت لیمو ترش در بازار" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات