قیمت مرغ به بیش از 7 هزار تومان رسید

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت:نرخ هر کیلو مرغ برای مصرف کننده به مرز7 هزار و 300 تومان رسید .

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به قیمت مرغ اظهار داشت: در حال حاضر نرخ هر کیلو مرغ برای مصرف کننده با کاهش 200 تومانی در مقایسه با دو روز گذشته به مرز7 هزار و 300 تومان رسید .

وی با اشاره به پیش بینی قیمت مرغ در روزهای آتی گفت: در روزهای آینده به سبب اتمام بحران پیش رو شاهد کاهش قیمت مرغ در بازار خواهیم بود.

یوسف خانی ادامه داد: در اواخر فروردین ماه و اوایل اردیبهشت امسال 30 درصد مرغداران جوجه ریزی را کاهش دادند چرا که در یک سال اخیر قیمت مرغ برای مصرف کننده زیر قیمت تمام شده بوده که این امر زیان انباشته مرغداران را رقم زده است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به کمبود مرغ در بازار بیان کرد: کاهش جوجه ریزی و کمبود مرغ در بازار به افزایش قیمت منجر شد.

وی با اشاره به توزیع مرغ منجمد تصریح کرد: فرهنگ مصرف محصولات پروتئینی منجمد اعم از مرغ در بین مردم فرهنگ سازی نشده  چرا که این امر تنها مستلزم اختلاف قیمت بین این دو است و از این رو  می توان گفت که 90 درصد آحاد جامعه به تازه خوری گرایش دارند.

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "قیمت مرغ به بیش از 7 هزار تومان رسید" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات