توقف سه شیر مقابل اسلواکی

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های ملی فوتبال اسلواکی و انگلیس از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب گذشته در ورزشگاه ژفری گیشار شهر سن‌آتین آغاز شد. همانگونه که از قبل پیش‌بینی می‌شد، انگلیس در شرایطی که وین رونی، بازیکن منچستریونایتدی و فرمانده خود را روی نیمکت داشت، بیشتر سعی کرد خود را به دروازه اسلواک‌ها نزدیک کند.

شاگردان روی هاجسون با استفاده از توپ‌های بلند سعی داشتند تا از کناره‌‌ها یا در عمق، خود را به دروازه کوژیاک، گلر اسلواک‌ها نزدیک کنند.

همین تاکتیک باعث برتری سه‌شیر(انگلیس) در نیمه نخست مقابل حریف اروپای شرقی شد. هرچند که با وجود خلق چند موقعیت گل، به خاطر ایستادگی خط دفاع و دروازه‌بان حریف، در نیمه نخست گلی به ثمر نرسید.

در نیمه دوم هاجسون برای سرعت‌بخشیدن به بازی تیمش وین رونی و دله‌علی را نیز به ترکیب اضافه کرد. اما با وجود ادامه حملات، گلی به نام انگلیس ثبت نشد.

دقایق مهم بازی:

دقیقه ۴: واردی از جناح راست در درون محوطه جریمه اسلواک‌ها صاحب توپی شد که آن را به بالای دروازه زد.

دقیقه ۱۳  : همیشک در جناح چپ و بیرون از محوطه جریمه انگلیس صاحب توپ شد و تصمیم  گرفت که با توپی بلند دروازه‌ حریف را بازکند که موفق نبود.

دقیقه ۱۵:‌واردی از مرکز زمین صاحب توپی عمقی شد که در مواجه با دروازه بان اسلواک‌ها توپ را به دست‌های وی زد.

دقیقه ۲۹:‌واردی یک بار دیگر از جناح راست دروازه اسلواک‌‌ها را با خطر مواجه کرد که دروازه‌بان حریف آن را مهار کرد.

دقیقه ۳۲: لالانا در موقعیتی بسیار خوب از فاصله ۱۲ متری اقدام به شوت به دروازه اسلواکی کرد که کوژاک، گلر حریف واکنش بسیار خوبی داشت و مانع ورود توپ به دروازه شد.

دقیقه ۵۲ : اسلواک‌ها ابتدا روی یک ضربه ایستگاهی و بعد یک توپ سانتر شده توسط ماک، دروازه هارت را با خطر مواجه کردند.

دقیقه ۵۳: از جناح راست وارد محوطه جریمه اسلواکی شد و تا فاصله ۲، ۳ متری دروازه پیش آمد که در آخرین لحظه توپ را به بالای دروازه زد.

دقیقه ۶۱: هندرسون از جناح راست اقدام به سانتر کرد که ‌دله‌‌علی آن را مستقیم به سمت دروازه زد که اشکورتل روی خط دروازه آن را بیرون کشید و اجازه ورود توپ را نداد.

در پایان این دیدار که قضاوتش برعهده کارلوس ولاسکو اسپانیایی بود، ۴۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه شاهد این دیدار بدون گل بودند.

با این نتیجه ولز با ۶ امتیاز به عنوان تیم نخست گروه ۲صعود کرد و انگلیس با ۵ امتیاز تیم دوم گروه شد. اسلواکی با ۴ امتیاز در رده سوم ایستاد و روسیه با یک امتیاز در آخرین رده جای گرفت.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "توقف سه شیر مقابل اسلواکی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات