درخواست موسوی لاری از روحانی برای برخورد با حقوق‌های نجومی و انتقاد به راهبرد رسانه‌ای دولت/تذکر ابوترابی‌فرد به رئیس جمهور درباره بروز بی‌اخلاقی در سیاست

95/04/01 - 00:11

شماره: 13950331001529

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/9EYD82 کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

دبیرکل حزب نواندیشان ایران اسلامی درباره جزئیات ضیافت افطاری رئیس جمهور با فعالان سیاسی گفت: وزیر کشور دولت اصلاحات در مورد حقوق‌های نجومی تذکراتی را مطرح و گفت که اگر این موضوع صحیح است باید دولت با آن برخورد کند.

خبرگزاری فارس: درخواست موسوی لاری از روحانی برای برخورد با حقوق‌های نجومی و انتقاد به راهبرد رسانه‌ای دولت/تذکر ابوترابی‌فرد به رئیس جمهور درباره بروز بی‌اخلاقی در سیاست

امیر محبیان دبیرکل حزب نواندیشان ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، به جزئیاتی از ضیافت افطاری رئیس جمهور با فعالان سیاسی اشاره کرد و گفت: در این نشست آقایان موسوی لاری، علی نوبخت، محمدحسین ابوترابی‌فرد و خانم زهرا ساعی به سخنرانی پرداختند.

وی افزود: آقای ابوترابی‌فرد در این ضیافت افطاری تذکرات اخلاقی نسبت به بروز بی‌اخلاقی‌ها در سیاست داد که تذکر به‌ جا و خوبی بود.

دبیرکل حزب نواندیشان ایران اسلامی با اشاره به اظهارات آقای موسوی لاری در این مراسم گفت: وزیر کشور دولت اصلاحات در مورد حقوق‌های نجومی تذکراتی را مطرح و گفت که با اینکه آقای رئیس جمهور در این مورد دستور دادند بنابراین اگر این موضوع صحیح است باید برخورد شود.

محبیان ادامه داد: آقای موسوی‌ لاری در مورد راهبرد رسانه رئیس جمهور نیز مطالبی را ارائه کرد و گفت که به نظر می‌رسد دولت راهبرد رسانه‌ای مشخصی ندارد.

وی افزود: آقای علی نوبخت در مورد بهداشت و امنیت کشور مطالبی را اظهار کرد و خانم ساعی در مورد گفتمان اعتدال و حمایت از دولت به ارائه نظرات خود پرداخت.

انتهای پیام/

http://fna.ir/9EYD82

اخبارمرتبط :

95/04/01 - 00:13

95/04/01 - 00:47

95/04/01 - 00:01


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات