گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان +تصاویر -آکا

آکاایران: نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان از کشف یک گور دسته جمعی متعلق به کُردهای ایزدی که به دست عناصر داعش کشته شده اند، خبر دادند.

 مسئولین وزارت پیشمرگ در شهر “شنگال” در استان نینوا اعلام کردند که در منطقه ای واقع در “سنونی” در نزدیکی شهر یک گور دسته جمعی کُردهای ایزدی را یافته اند.

مجله آکا ایران: در این گور جمعی، بقایای اجساد ۳۵ زن، کودک و مرد عراقی کشف شد. خانواده ها تلاش دارند از عزیزان ناپدید شده شان در این گور، اثری بیابند. نیروهای محلی عراقی در منطقه کردستان، این گور جمعی را در جریان جستجو برای یافتن مواد منفجره بر جا مانده از داعش کشف کردند.

در پی انتشار خبر کشف این گور، اهالی منطقه برای شناسایی عزیزان ناپدید شده خود، به محوطه این گور آمدند تا شاید بتوانند به شناسایی هویت آنها کمک کنند.  داعش همچنین هزار ایزدی دیگر را که اکثر آنها سالخورده بودند در ۹ گور جمعی در شمال عراق دفن کرده بود که این گورهای جمعی در اواخر سال ۲۰۱۴ کشف شد.

گورهای جمعی قبلی در مناطق حردان با ۷۴ جسد، کوجو با ۳۰۰ جسد، خانصور با ۱۶ جسد، خانی، قنی با ۳۰۰ جسد و النصر کشف شده بودند.

,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر

گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان +تصاویر -آکاایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,کشف گور دسته جمعی ایزدیان,گور دسته جمعی ایزدیان,تصاویر وحشتناک,گروه سیاسی

آکاایران: گور دسته جمعی ایزدیانن در کردستان +تصاویر

,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر ,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر ,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر
,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر
,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر ,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر ,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر ,ایزدیان,تصاویر گور دسته جمعی,کردستان,[categoriy] گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان تصاویر
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گور دسته جمعی ایزدیان در کردستان +تصاویر -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات