تصاویر: اینجا خانه اوباما است -آکا

1395/03/31

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران: خانواده اوباما در ماه ژانویه پس از ترک کاخ سفید به خانه ای لوکس به مساحت ۸۲۰۰ فوت مربع و دارای ۹ اتاق خواب در منطقه کالوراها در حومه واشنگتن اسباب کشی می کنند.

مجله آکا ایران: این خانه متعلق به “جو لوکهارت” سخنگوی سابق کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون است. این خانه که در سال ۲۰۱۴ به قیمت ۵ میلیون دلار فروخته شد، در سال ۱۹۲۸ ساخته شد و ۹ اتاق و ۸ سرویس بهداشتی دارد.

شهرک کالوراما یکی از مناطق اعیان نشین واشنگتن است و محل اقامت سفرای انگلیس، فرانسه، ایسلند و پرتغال می باشد.

اوباما گفته است که پس از پایان دوران ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۷ در این خانه اقامت خواهد کرد تا دختر کوچکش تحصیلات خود را تکمیل کند.

برخی از نزدیکان خانواده اوباما اعلام کردند: خانواده اوباما این خانه را اجاره کرده اند زیرا در نظر دارند تا زمان به پایان رسیدن دبیرستان “ساشا” در ۲۰۱۸ در پایتخت آمریکا باقی بمانند.

,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است

تصاویر: اینجا خانه اوباما است -آکاpictures: obama's home,تصاویر: اینجا خانه اوباما است,خانه پدری اوباما,منزل اوباما,خارج از مرز

آکاایران: تصاویر: اینجا خانه اوباما است

,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است ,pictures: obama تصاویر: اینجا خانه اوباما است تصاویر: اینجا خانه اوباما است

خواندنی ها و دیدنی ها -

تصاویر: اینجا خانه اوباما است
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تصاویر: اینجا خانه اوباما است -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات