تغييرات جدید در برنامه «شب كوک»

مسابقه تلویزیونی «شب کوک» در سری دوم مراحل پیش تولید خود را می‌گذراند.

«شب كوک» و تغييرات آن در سری جديدمهدي يغمايي خواننده و داور مسابقه «شب كوک» در خصوص اتفاقات تازه اين برنامه در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: عوامل برنامه در پيش توليد اين برنامه هستند اما همانطور كه مي‌دانيد مسئولان صدا و سيما عوض شده‌اند و طبيعی است كه با اين تغييرات، مديران سر و ساماني را به كارهايشان و فضا بدهند تا بتوانند برنامه‌هايی را كه در گذشته ساخته شده است را ادامه دهند.

وي ادامه داد: عوامل برنامه پيگیر اين موضوع هستند و فكر مي‌كنم اگر قرار باشد، «شب كوك» براي بار دوم ساخته شود، با همان گروه باشد البته ممكن است افرادي كم و يا اضافه شوند.

يغمايي درباره تفاوت‌هايي كه در اين برنامه وجود دارد، بيان كرد: اگر اين فصل جديد براي ساخت آماده شود، به طور قطع تفاوت‌هاي زيادي در دكور، ساختار برنامه، كيفيت صدا و تصوير خواهد داشت.

اين خواننده در خصوص اينكه آيا ممكن است با اين برنامه مخالفت شود، اظهار داشت: بعيد مي‌دانم اين اتفاق بيفتد، به دليل اينكه اين برنامه بيننده خود را پيدا كرده است و دومين برنامه پر بيننده شبكه بود، به طور معمول هميشه برنامه‌هايي در اين سبك و سياق براي بار دوم ساخته مي شوند. ما نيز از آن حمايت مي كنيم و اين حمايت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تغييرات جدید در برنامه «شب كوک»" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات