علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست + راه درمان -آکا

آکاایران: خستگی زیاد، استرس کارهای انجام نشده و هزار و یک مانع دیگری که در زندگیتان وجود دارد، میتواند شما را بی خواب کند یا اینکه در نیمه شب

 بخواب آرام ... 

به گزارش آکاایران: خستگی زیاد، استرس کارهای انجام نشده و هزار و یک مانع دیگری که در زندگیتان وجود دارد، میتواند شما را بی خواب کند یا اینکه در نیمه شب بیدارتان کند و خواب را از چشمتان فراری دهد. شاید با عمل کردن به این توصیه ها بتوانید وضعیت خوابتان را تا اندازهای بهتر کند.

,سلامت روح و روان, ورزش درمانی , سلامتی,[categoriy] علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست راه درمان

علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست + راه درمان -آکاسلامت روح و روان, ورزش درمانی , سلامتی, پزشکی , سلامت خانواده , دهان ودندان , سلامت جنسی , ورزش و تغذیه , پوست , مو , زیبایی , پزشکی و تندرستی

آکاایران: علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست + راه درمان

نصف راه را پیاده بروید

برای تنظیم شدن خوابتان، در اولین قدم سراغ داروهای خواب آور نروید. قبل از هر کاری، یک هفته نیم ساعت در روز پیاده روی کنید و تاثیرش را بر خواب شبانه تان ببینید. با توجه به پژوهشهای انجام شده، تمرینهای ورزشی ساده، مثل پیاده روی تند میتواند به شما در داشتن خواب کافی و آرام کمک کند.

یک جای ثابت بخوابید

اینکه به خاطر خستگی یا بهانه های دیگر، روی کاناپه یا هرجا که چرتتان گرفت بخوابید، میتواند شما را به اختلال خواب دچار کند. برای فرار از چنین مشکلی، هرروز در یک ساعت خاص، در نقطه خاصی از خانه بخوابید و از نیم ساعت قبل از خوابیدن، به مانیتور، تلفن همراه و تلویزیون نگاه نکنید. اگر در یک ساعت خاص بخوابید و از خواب بیدار شوید، کمک بزرگی به تنظیم شدن ساعت خوابتان کرده اید.

بیش ازحد کار نکنید

فکر نکنید هرچه خسته تر شوید، بهتر میخوابید. خستگی زیاد شما را بی خواب و بدخواب میکند. پس اگر میخواهید شبها خوب بخوابید، لااقل دو سه ساعت قبل از خوابیدن فعالیتهای بدنی تان را محدود کنید.

,سلامت روح و روان, ورزش درمانی , سلامتی,[categoriy] علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست راه درمان علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست + راه درمان

یک فنجان آرامش حق دارید با وجود استرسهایی که در خانه، محیط کار و حتی خیابان شما را محاصره کرده اند، آرامشتان را از دست دهید. اما با وجود همه این مشکلها، حق ندارید تسلیم شوید و به استرس اجازه دهید که عنان زندگیتان را در دست بگیرد. اگر این روزها ضربان قلبتان تندتر از قبل میزند، این نوشیدنی ها را امتحان کنید تا با خوردنشان حال خوشتری پیدا کنید.

چای زنجبیل

یک فنجان چای زنجبیل گرم داروی خوبی برای از بین بردن استرس و فشار است. این دمنوش سم زدا که حال معده تان را بهتر میکند، میتواند آرامشتان را هم بیشتر کند.

چای بابونه

مصرف بابونه یکی از درمانهای شناخته شده برای تمدد اعصاب است. نوشیدن یک فنجان چای بابونه در صبح میتواند شما را به یک روز آرام وارد کند

آب و لیمو

نصف لیموترش را داخل یک لیوان آب بریزید و با خوردن آن خود را از استرس، اضطراب و حتی افسردگی نجات دهید. پژوهشگران تاثیر این نوشیدنی بر آرامش را بارها ثابت کرده اند.

آب کرفس

فقط برای خلاص شدن از چربی های اضافه نیست که میتوانید روی کمک کرفس حساب کنید. این گیاه آرامش بخش هم هست و نه تنها عصاره و آب آن، بلکه خودش را از در وعده های غذاییتان مصرف کنید تا حال خوشتری پیدا کنید.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "علت بی خوابی و بیدار شدن نصف شب چیست + راه درمان -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات