نکاتی در استحکام بیشتر زندگی زناشویی -آکا

,ازدواج,ازدواج موفق,تجربه های زندگی زناشویی,[categoriy] نکاتی در استحکام بیشتر زندگی زناشویی

نکاتی در استحکام بیشتر زندگی زناشویی -آکاازدواج,ازدواج موفق,تجربه های زندگی زناشویی,راز ها موفقیت در ازدواج,رمز های موفقیت در ازدواج,زندگی موفق,نکات مهم زندگی زناشویی,مسائل جنسی

آکاایران: نکاتی در استحکام بیشتر زندگی زناشویی

آکاایران: قدم اول، پذیرش نقش های زن و شوهری و به دنبال آن تقسیم وظایف مهم است، اما برخی نقش ها برای زن و مرد یکجور تعریف می شود. یعنی هر دو وظیفه دارند آن را انجام دهند و همسرشان را همراهی کنند. یکی از این وظایف و انتظارات که گاهی خجالت می کشیم در مورد آن صحبت کنیم، رفع نیاز جنسی طرف مقابل است؛ مهم ترین نیاز هر زن و مردی که شاید علت اصلی ازدواج آنها بوده است، اما بعد از ازدواج خیلی زود فراموش می شود و به صورت یک کار روزمره درمی آید.

به گزارش آکاایران: خواسته های جنسی و فانتزی هایی که هر کس در روابط زناشویی در ذهنش دارد، خیلی اوقات قربانی شرم و حیایی می شود که به غلط در ساختار برخی خانواده های ایرانی وجود دارد. این روزها شاهد جدایی ها و بی وفایی هایی هستیم که دلایل مختلفی را برای وقوعشان مطرح می کنند، اما در واقع جای خالی یک رابطه زناشویی درست در خانه می تواند عاشق ترین زوج ها را تا مرز جدایی پیش ببرد.

برای استحکام روابط زناشویی به چند نکته توجه کنید :
_ به ظاهرتان رسیدگی کنید
 فکر نکنید وقتی در یک خانه زندگی می کنید دیگر مهم نیست چگونه به نظر برسید. جاذبه ظاهری تان را حفظ کنید.

_ معطر بودن می تواند در روابط زن و شوهر معجزه کند
همیشه خوشبو باشید و اگر از سر کار می آیید یا آشپزی کرده اید، با​ دوش گرفتن و تعویض لباس خود را برای دیدار با همسرتان آماده کنید. بوی قرمه سبزی اشتها برانگیز است، اما این بو روی لباس همسر می تواند خیلی دفع کننده باشد. معطر بودن فقط استفاده از عطر نیست.
مسواک زدن و دهان خوشبو داشتن را جدی بگیرید.

_ شما و همسرتان، نزدیک ترین رابطه را با هم دارید
 گاهی شوخی های کلامی و حتی پیامک هایی که شیطنت آمیز است می تواند به استحکام رابطه زناشویی تان کمک کند.

_ چند وقت یکبار یک شب رویایی برای خود بسازید
 می توانند بچه ها گاهی منزل پدربزرگ و مادربزرگ بمانند و شما یک خانه دو نفره را تجربه کنید.

_ اگر احساس کردید رابطه زناشویی تان با تمام مراقبت هایی که می کنید، سرد شده یا مشکل خاصی پیش آمده، تعلل نکنید و خیلی زود با پزشک و مشاور در ارتباط باشید.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نکاتی در استحکام بیشتر زندگی زناشویی -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات