استقلال در هیجان ستاره های تازه وارد

به گزارش افکارنیوز،

مثل روزهای قبل تماشاگران استقبال پرشوری از تمرین آبی ها داشتند و چیزی حدود هزار تماشاچی بازیکنان و کادرفنی استقلال را تشویق کردند.

* مهمترین نکته تمرین امروز حضور آرش افشین، بختیار رحمانی و وریا غفوری در تمرینات آبی پوشان بود. بختیار رحمانی با آرش افشین وارد زمین تمرین شد و به شدت مورد توجه تماشاگران استقلال قرار گرفت.

* اما نکته عجیب این بود که با وجود اینکه اردوی تیم ملی لغو شده است خسرو حیدری و محمدحسین کنعانی زادگان همچنان در تمرینات غایب هستند.

* بازیکنان ابتدا با دویدن دور زمین و پاسکاری بدن های خود را گرم کردند و سپس قسمت هیجان انگیز تمرین فرارسید.

* در این تمرین علیرضا منصوریان آدمک هایی جلوی دروازه مهدی رحمتی قرار داد و بازیکنان باید با پاسکاری به سمت دروازه او شوت می زدند. در یک این تمرین علیرضا منصوریان با ضربه چیپ دروازه مهدی رحمتی را باز کرد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* آرش افشین و بختیار رحمانی عملکرد بسیار خوبی در زدن ضربات آخر داشتند و به همین دلیل تماشاگران به شدت آنها را تشویق کردند.

* در حالی که قرار بود کاوه رضایی از امروز در تمرینات استقلال شرکت کند این اتفاق نیفتاد و او برخلاف آرش افشین امروز غایب بود.

* آیتم پایانی تمرین به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که علیرضا منصوریان نظارت دقیقی روی تمرینات شاگردانش داشت.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "استقلال در هیجان ستاره های تازه وارد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات