واکنش ماشین سازی به اقدام آجرلو

هواداران متعصب تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مقابل اقدام مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای قرمز کردن رنگ صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام واکنش نشان دادند.

ورزش سه: هواداران متعصب تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مقابل اقدام مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای قرمز کردن رنگ صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام واکنش نشان دادند.

صبح امروز مصطفی آجرلو اعلام کرد  درخواستی به مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ارسال کرده تا تمام صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام تبریز به رنگ پیراهن تراکتورسازی(قرمز) شود و آنها نیز برای انجام این کار آنها را حمایت می‌کنند.

ساعاتی پس از این خبر هواداران ماشین سازی تبریز که قرار است تیم‌شان فصل آینده در ورزشگاه یادگار امام از حریفان میزبانی کند به اظهارات آجرلو واکنش نشان دادند و در شبکه‌های مجازی اعلام کردند آنها نیز تقاضا دارند نیمی از صندلی‌های استادیوم یادگار امام تبریز به رنگ پیراهن ماشین سازی تبریز که سبز رنگ است در بیاید چرا که آنها قدیمی‌ترین باشگاه تبریز هستند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "واکنش ماشین سازی به اقدام آجرلو" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات