بحث روز؛ حق با برانکو است یا کی روش؟

بازهم حاشیه و درگیری باز هم کی روش، اینبار با برانکو.

برترین ها:

زمان کمی تا آغاز لیگ شانزدهم نمانده و تیم ها تمرینات پیش فصل خود را آغاز کرده اند. همزمان هم تیم ملی برای بازی های مقدماتی جام جهانی خود را آماده می کند و این تداخل باعث ناراحتی بعضی تیم ها علی الخصوص برانکو و تیم پرسپولیس شده است...

بحث روز؛ حق با برانکو است یا کی روش؟

سرمربی پرسپولیس روز سه شنبه  ناراحتی خود از تیم ملی و کی روش را اعلام کرد. او در مصاحبه ای گفته بود که از غیبت ملی پوشانش در تمرین پرسپولیس ناراحت است و کی‌روش نباید گروکشی کند. او همچنین اعلام کرد که اجازه نمی دهد بازیکنانش به اردوی تیم ملی بروند.

همین مصاحبه باعث جوسازی هایی علیه تیم ملی و کی روش شد تا اردوی تیم ملی در ارمنستان هم لغو شود. کارلوس کی روش هم نسبت به این اتفاقات ساکت نماند و با پستی در اینستاگرام جواب برانکو و منتقدانش را داد. به هرحال این اتفاقات برای تیم ملی و باشگاهی ما نتیجه خوبی ندارد و جالب این جاست که این اتفاقات برای اولین بار در دنیا رخ نداده، شاید الگوی کشورهای صاحب سبک بتواند به کی روش و برانکو و آرامش فوتبال ما کمک کند؛ شما چه فکر می کنید؛ نظر بدهید؛ برانکو یا کی روش؟

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بحث روز؛ حق با برانکو است یا کی روش؟" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات