هیات مدیره‌ای که با ۷ میلیارد تومان زیان عملیاتی ۱۲۰ میلیون تومان پاداش گرفت

95/03/31 - 16:32

شماره: 13950331001116

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/PF8KAC کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

مجمع عادی سالیانه شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در 30 خرداد ماه 95 برگزار و تقسیم سود نقدی 70 ریالی به ازای هر سهم میان سهامداران را تصویب کرد.

خبرگزاری فارس: هیات مدیره‌ای که با ۷ میلیارد تومان زیان عملیاتی ۱۲۰ میلیون تومان پاداش گرفت

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس؛ مجمع عادی سالیانه شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در ساعت 10 روز یکشنبه 30 خرداد ماه امسال در سالن تلاش مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی برگزار و صورت‌های مالی سال 94 آن به تصویب سهامداران رسید.

همچنین تقسیم سود نقدی 70 ریالی به ازای هر سهم میان سهامداران نیز از دیگر مصوبات مجمع "کنور" بوده است.

هیات مدیره "کنور" که در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 94 خود با زیان عملیاتی 7 میلیارد و 733 میلیون و 800 هزار تومانی در صورت های مالی اصلی خود مواجه بوده در مجمع امسال پاداش 120 میلیون تومانی را به تصویب سهامداران رسانده است.

هیات مدیره این شرکت در سال مالی قبل تنها از محل درامد های غیر عملیاتی توانسته 691 میلیون و 500 هزار تومان سود خالص محقق کند.

این شرکت در مجموع سال گذشته 89 میلیارد و 905 میلیون و 600 هزار تومان درآمد از محل فعالیت‌های عملیاتی خود به دست آورده که بهای تمام شده 94 میلیارد و 564 میلیون تومانی را برای آن در بر داشته است.

به این ترتیب به دلیل افزایش بهای تمام شده "کنور"، هیات مدیره آن نتوانسته سود عملیاتی را برای صاحبان سهام خود از این محل محقق کند.

هیات مدیره "کنور" شامل 5 کرسی مدیریتی است که نمایندگانی از شرکت‌های شرکت کارخانجات تولیدی شهیدی قندی ، تولید مواد آهن کردستان، ذوب اهن غرب کشور و بازرگانی معادن و صنایع معدنی ایران را در خود جای داده است.

سهامداران عمده "کنور" شامل شرکت های سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با 89.1 درصد ،سرمایه گذاری توسعه ملی 3.3 درصد و سرمایه گذاری توسعه گل گهر 2.1 درصد هستند.

به گزارش فارس حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره "کنور" در سال مالی 95 به ازای برگزاری حداقل یک جلسه در ماه مبلغ 900 هزار تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/ب

http://fna.ir/PF8KAC

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات