تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟ -آکا

1395/03/31

گالری عکس،آلبوم عکس آکاعکس های طبیعت

آکاایران: مجله آکا ایران: گوسفند دریایی  – این حیوان کوچک که شبیه به یک گوسفند پر ازپشم است یک گونه کمیاب از حلزون های بدون صدف است،در واقع بدلیل شباهتی که با گوسفند دارد به همین نام هم معرفی می شود، گوسفند دریایی اما این جاندار عجیب،زیبا و نادر یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن هم این است که این موجود که در واقع کف دریاها و اقانوسها زندگی میکند و مانند یک حلزون هم حرکت میکند میتواند فتوسنتز نماید و تا ۵ میلی متر هم رشد مینماید.محل زندگی این جاندار دریایی در نزدیکی ژاپن،اندونزی و فیلیپین است و غذای آنها جلبک های دریایی میباشد.

,pictures: manatees have seen?,عکس های گوسفند دریایی,گوسفند دریایی,[categoriy] تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟

تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟ -آکاpictures: manatees have seen?,عکس های گوسفند دریایی,گوسفند دریایی,موجودات جالب در دریا,حیوانات,گالری تصاویر

آکاایران: تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟

,pictures: manatees have seen?,عکس های گوسفند دریایی,گوسفند دریایی,[categoriy] تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟ ,pictures: manatees have seen?,عکس های گوسفند دریایی,گوسفند دریایی,[categoriy] تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟ تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟

عکس های طبیعت -

تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تصاویر: گوسفند دریایی دیده اید؟ -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات