کلینزمان: ترسی از آرژانتین ندارم

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا از آمادگی بالای شاگردانش برای رویارویی با آرژانتین خبر داد و تاکید کرد او هیچ ترسی از اسم آرژانتین ندارد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از SPORT 360، آمریکا میزبان رقابت های کوپا آمه‌ریکا 2016 است و تیم ملی فوتبال این کشور با هدایت یورگن کلینزمان توانسته به نیمه نهایی راه پیدا کند. این تیم باید در این مرحله برابر آرژانتین پرستاره بازی کند که شانس نخست کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید.

یورگن کلینزمان، سرمربی آلمانی آمریکا تاکید کرد که تیمش به دنبال پیروزی برابر آلبی سلسته است و هیچ هراسی از اسم این تیم بزرگ ندارد. او در این زمینه گفت: ترسی از آرژانتین نداریم. با نهایت شور و هیجان آماده رویارویی با حریف هستیم. دیدار لذت‌بخشی خواهد بود. به خوبی خود را آماده این بازی بزرگ کردیم و برای رسیدن به پیروزی، نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

ستاره پیشین ژرمن ها ادامه داد: آرژانتین بهترین تیم قاره آمریکای جنوبی است. با این حال این باعث نمی شود از اسم این تیم بترسیم. اگر هر بازیکن آمریکا 10 درصد بیشتر تلاش کند، آرژانتین را شکست خواهیم داد. به دنبال قهرمانی در خانه هستیم و برای رسیدن به این هدف خود باید آرژانتین را شکست دهیم.

در دیگر دیدار نیمه نهایی تیم ملی فوتبال کلمبیا به مصاف شیلی مدافع عنوان قهرمانی خواهد رفت.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "کلینزمان: ترسی از آرژانتین ندارم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات