کی‌روش: برخی باشگاه‌ها به رهبری سرمربی پرسپولیس مخالف برنامه‌های تیم ملی بودند

95/03/31 - 14:58

شماره: 13950331000941

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/5TBAJB کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بیانیه فدراسیون کاملا واضح است و من چیز فراتری نمی‌توانم بگویم.

خبرگزاری فارس: کی‌روش: برخی باشگاه‌ها به رهبری سرمربی پرسپولیس مخالف برنامه‌های تیم ملی بودند/نمی‌خواستیم مثل تیم امید لیگ را ۴۵ روز تعطیل کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش بعد از نشست با تاج اظهار داشت: تا جایی که من اطلاع دارم بیانیه فدراسیون کامل است از نظر اطلاعات و چیزی فراتر از آن نمی توانم بگویم. بیش از ۶ ماه پیش ما شروع کردیم برای برنامه ریزی برای تیم ملی در مسیر آماده سازی به جام جهانی ۲۰۱۸. ایمان و اعتقاد دارم که هم از بعد حرفه‌ای و هم از بعد فنی برنامه‌ای که ما تدوین کرده بودیم بهترین برنامه‌ریزی برای آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران بود.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: اعتقاد داشتیم که برنامه‌ای که آماده کرده بودیم منافع تیم ملی و همین طور باشگاه‌ها را حفاظت می‌کرد و حافظ منافع تیم ملی و باشگاه‌ها بود. متاسفانه برخی از نمایندگان باشگاه‌ها بعد از رهبری این مخالفت که از سوی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شکل گرفت، یکسری دیگر از باشگاه‌ها با برنامه‌های تیم ملی مخالفت کردند و اگر حمایت همه جانبه نباشد که نبود من قادر به اجرای برنامه‌های تیم ملی نبودم که در نهایت پس ازصحبت‌هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدیم که تمام این برنامه‌ها را لغو کنیم.

وی درباره اینکه قلعه نویی از برانکو حمایت کرده و سرمربی پرسپولیس نیز گفته بود کی روش گروکشی بازیکن می‌کند که در نهایت شما با بیانیه‌ای پاسخ آنها را دادید گفت: بنده ارتباط تنگاتنگی با طبیعت دارم و یکی از طرفداران محیط زیست هستم. البته شگفت‌زده هم نیستم که قلعه نویی از برانکو حمایت می‌کند و این یک مسئله جدید نیست. ایشان همیشه مخالف تمام برنامه‌های تیم ملی بوده و در نتیجه در این مورد چیز جدیدی را شاهد نیستیم.

کی‌روش گفت: قلعه نویی وقتی بازیکنان سرباز برای باشگاهشان بازی می‌کنند و برای تیم ملی بازی نمی‌کنند شکایتی ندارد و شرایط برای ایشان در آن موقعیت خوب است. مسئله‌ای که اینجا باعث شگفت زدگی می‌شود این است که یک مربی خارجی که باید با تمام انرژی بیاید و از برنامه‌های تیم ملی حمایت کند الان مخالفت خود را نسبت به تیم ملی به این شکل کاملا نشان می‌دهد.

وی یادآور شد: البته به تمام نظرات و انتقادات احترام می‌گذاریم ولی بار دیگر تکرار می‌کنم اعتقاد راسخ دارم که این برنامه‌ای که تدوین شده بود بهترین برنامه برای تیم ملی بود و همین طور حفظ منافع باشگاه‌ها به خاطر اینکه کاری که تیم امید انجام داد را انجام نمی‌دادیم که بخواهیم لیگ را بیش از ۴۵ روز تعطیل کنیم.

ادامه دارد

http://fna.ir/5TBAJB

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات