حقوق‌های دریافتی مدیران در دستگاه‌های اجرایی در حال بررسی است/ گزارش را به مردم می‌دهیم/ تغییر وزرا در دولت صحت ندارد

95/03/31 - 14:18

شماره: 13950331000735

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/VFAB9G کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

سخنگوی دولت گفت: به دستور رئیس‌جمهور بررسی حقوق‌های دریافتی مدیران در دستگاه‌های اجرایی آغاز شده و با متخلفان و مدیرانی که در انجام وظیفه خود کوتاهی داشته و مرتکب تخلف شده‌اند برخورد خواهد شد و عزل می‌شوند.

خبرگزاری فارس: حقوق‌های دریافتی مدیران در دستگاه‌های اجرایی در حال بررسی است/ گزارش را به مردم می‌دهیم/ تغییر وزرا در دولت صحت ندارد

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس با اشاره به نامه رئیس‌جمهور نسبت به برخورد با متخلفات دریافت حقوق‌های نامتعارف و همچنین تاکید بر عزل مدیران متخلف اظهارداشت: بنا به این دستور هم اکنون بررسی حقوق‌های دریافتی مدیران در تمامی وزارتخانه ها و دستگاه‌های اجرایی آغاز شده و قطعا با متخلفات و مدیرانی که در انجام وظیفه خود کوتاهی داشته و مرتکب تخلف شده‌اند برخورد خواهد شد و قطعا عزل می‌شوند.

وی تاکید کرد: آقای رئیس جمهور و دولت نسبت به این موضوع حساسیت ویژه ای دارند و گزارش بررسی‌های صورت گرفته در این رابطه به مردم اعلام می‌شود.

سخنگوی دولت همچنین گمانه زنی‌های مربوط به تغییرات در کابینه را مجددا تکذیب کرد.

گفتنی است؛ اخیرا برخی از سایت‌های خبری از برکناری نعمت‌زاده و گودرزی در روزهای آینده و پس از ماه مبارک رمضان خبر داده بودند.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/VFAB9G

اخبارمرتبط :

95/03/31 - 12:46

95/03/31 - 12:18

95/03/31 - 11:49

95/03/29 - 14:21


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات