نگاهی به خط آتش لیگ برتری ها

در دوئل سرخابی ها برای جذب کاوه رضایی این استقلال بود که برنده شد. به این ترتیب حداقل تا اینجای کار در خط حمله از نظر داشتن بازیکن کفه ترازو به سود آبی ها سنگینی می کند.

در حال حاضر تیم ها از نظر جذب مهاجم وضعیت متفاوتی دارند بد نیست مروری به خط آتش تیم ها داشته باشیم؛

استقلال

استقلالی‌ها در پست مهاجم نوک سبد پری دارد. این تیم دیروز کاوه رضایی را از چنگ پرسپولیس درآورد. از طرفی علی قربانی و سجاد شهباززاده و جابر انصاری هم در جمع نفرات استقلال قرار دارند. احتمال جذب آرش افشین هم وجود دارد. این نشان می دهد در خط حمله آبی چه ترافیکی وجود دارد و حتی این احتمال وجود منصوریان تصمیم بگیرد یک مهاجم تیمش را رد کند.

پرسپولیس

برخلاف منصوریان، دست برانکو خالی است. طارمی در فکر جدایی است، کاوه رضایی هم از تور قرمزها پرید. پرسپولیس در حال حاضر حتی یک مهاجم نوک هم ندارد هرچند از داشتن مهاجم کناری در شرایطی ایده آل به سر می برد. مطمئنا هدف اصلی پرسپولیس در روزهای آینده جذب مهاجم ششدانگ است. برانکو زمانی گفته بود مهاجم قاتل می خواهد ، اما فعلا خبری از قاتل نیست.

سپاهان

عبداله ویسی گفته تیمش تکمیل است. سپاهان لوسیانو پریرا را فعلا در تیم خود دارد. مهرداد محمدی، جلال الدین علی محمدی هم مهاجمانی است که ویسی این فصل جذب کرده است.

استقلال خوزستان

قهرمان لیگ مثلث معروف خود ZBZ زهیوی، بیت سعید و زبیدی را حفظ کرده است.

تراکتورسازی

خط آتش تبریزی ها هم توفانی است. فرزاد حاتمی مهاجم نوک این تیم است. از ادینیو، محمد ابراهیمی، مهدی شریفی و سروش رفیعی هم نباید غافل شد. واقعا این خط آتش ترسناک است.

ذوب آهن

ذوبی ها وضعیتی پیچیده در خط حمله دارند. کاوه رضایی را از دست دادند، مسعود حسن زاده هم ساز جدایی را کوک کرده است. فعلا مرتضی تبریزی تنها مهاجم معروف باقیمانده برای یحیی گل محمدی است و مطمئنا یحیی خرید مهاجم را در دستور کار دارد. یاسر فیضی آقای گل دسته دوم یکی از خریدهای ذوب آهن در این پست بوده است.

سایر تیم ها

دیگر تیم های لیگ برتری هم برای تقویت خط آتش شان بیکار ننشستند. ماشین سازی فعلا سعید دقیقی را گرفته است. گسترش فولاد اما با خرید محمدرضا خلعتبری خریدی بزرگ داشته است. صبا محمد قاضی را حفظ کرد و امیر ارسلان مطهری را به خدمت گرفت. پیکان هم روی بازگشت آرش برهانی به اوج حساب باز کرده است. فولاد، سایپا و... هم فرصت دارند تا تیم شان را تکمیل کنند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نگاهی به خط آتش لیگ برتری ها" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات