برهانی: خوشحالم دوباره شاگردجلالی شدم

مهاجم جدید تیم پیکان تهران گفت: نمی خواهم به گذشته برگردم؛ از الان تمام تمرکزم بر روی پیکان است و تلاش می کنم تا در این تیم سال فوتبال خوبی را پشت سر بگذارم.

کاپ: آرش برهانی درباره پیوستنش به پیکان اظهار داشت: خوشحالم که به پیکان پیوستم و دوباره شاگرد مجید جللی شدم. امیدوارم بتوانم روزهای خوبم در پاس را دوباره تکرار کنم.

وی در ادامه افزود: همه چیز خوب است و من مشکلی ندارم. نمی خواهم به گذشته برگردم. از الان تمام تمرکزم بر روی پیکان است و تلاش می کنم تا در این تیم سال فوتبال خوبی را پشت سر بگذارم. سال های خوبی را در استقلال گذراندم و خاطرات خوبی را با هواداران این تیم رقم زدم. آنها همیشه در قلب من هستند و هیچ وقت فراموششان نمی کنم.

برهانی در ادامه بیان داشت: جلالی و باشگاه پیکان به من لطف داشتند و پیشنهادی را ارائه کردند. من هم بعد از مذاکره با مسئولان این باشگاه توانستم به توافق برسم و در لیگ آینده با این تیم باشم. امیدوارم فصل خوبی را در پیکان پشت سر بگذارم.

مهاجم سابق استقلال همچنین خاطرنشان کرد: قریب به 10 سال در استقلال بودم و خاطرات خوب زیادی را با این تیم  و هوادارانش دارم. بیش از 100 گل به ثمر رساندم و با لباس این تیم اقای گل ایران شدم.

برهانی در پایان درباره جدایی اش از استقلال گفت: در حال حاضر هم می خواهم به باشگاه بروم تا تکلیف مطالباتم را روشن کنم و دیگر حرفی در این باره ندارم. فعلا می خواهم تمرکزم را روی تیم جدیدم پیکان بگذارم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "برهانی: خوشحالم دوباره شاگردجلالی شدم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات