مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند -آکا

1395/03/31

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای موبایل،تبلت،لب تاپ ,مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند,[categoriy] مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند

مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند -آکامسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند

آکاایران: مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند

آکاایران: مسئولین چین آیفون 6 و 6s را تحریم کردند.
بر اساس مجله Wall Street Journal شرکتی به نام 100c در چین ادعا می کند که آیفون های نامبرده را خودش تولید خواهد کرد. مسئولین چین با صاحب شرکت 100c به توافق رسیده و رسماً از اپل خواستند که فروش آیفون های نامبرده را متوقف کند.

به گزارش آکاایران: اقدامات بخش قضایی چین در راستای این کار زیاد هم تعجب برانگیز نیست از آنجا که شرکت های چینی در کپی کردن محصولات آمریکایی سابقه خوبی دارند و تاکنون مزاحمت های بسیاری برای شرکت های آمریکایی در این زمینه به وجود آورده اند.

ویدئویی که محصول قبلی و جدید شرکت 100c را با هم مقایسه می کند یک دیوایس اندرویدی با طرحی شبیه به آیفون را نشان می دهد، اسپیکر های مشابه و البته پشت این محصول پلاستیکی است، از دکمه Home معروف اپل هم خبری نیست. دوربین و جای اسپیکرها هم اندکی با محصول اصلی اپل تفاوت دارد.
در ویدئوی دیگر اما یک دستگاه فلزی می بینیم که شباهت بسیار زیادی با آیفون 6 اپل دارد.
اقدامات چین در زمینه منع فروش آیفون های نامبرده از اپل به نظر کم اهمیت می آید از آنجا که اپل هیچ وقت بازار خوبی در چین نداشته است و در حال حاضر نیز قسمت بزرگی از فروش این شرکت آیفون های جدیدترِ 6s plus و 6s است.

مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند

دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ -

مسئولین چین از اپل خواستند که فروش آیفون6 و 6 Plus را به این کشور متوقف کند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات