معروف،‌گزینه نخست پیکان

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، گزینه نخست تیم پیکان برای فصل آینده لیگ برتر است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  تیم والیبال پیکان در فصل گذشته لیگ برتر، جام قهرمانی را در یک تصمیم تراژدیک به بانک سرمایه واگذار کرد. آنها ترجیح دادند پس از فوت ناگهانی رضا ابراهیمی، مربی خود، در ادامه پلی‌آف فینال به میدان نروند تا به نوعی شأن مربی فقید خود را حفظ کنند.

نایب قهرمانی پیکان و جدایی بازیکنانی مثل فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجان‌پور در کنار صحبت‌های مدیرعامل پیکان نشان می‌داد که خودروسازان تهرانی در فصل آینده با یک تیم جوان و صرفاً برای حضور در لیگ شرکت می‌کنند اما نظر مدیران پیکان به سرعت تغییر کرد.

مرتضی عهدی، سرپرست تیم والیبال پیکان در مورد تغییرات پیکان در فصل آینده لیگ برتر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: مدیران باشگاه پیکان و همچنین شرکت ایران خودرو تصمیم گرفتند که شأن و منزلت تیم پیکان را به عنوان ریشه‌دارترین تیم لیگ حفظ کنند و برای فصل بعد هم تیمی در خور نام این باشگاه راهی لیگ کنند. به همین خاطر مذاکراتی با سعید معروف، امیر غفور و نیکولای نیکولوف داشته‌ایم که ظرف امروز و فردا به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش تسنیم، با توجه به دستمزد بالای بازیکنان اصلی تیم ملی از جمله سعید معروف، باشگاه‌های زیادی در ایران و حتی دنیا قادر به جذب رضایت آنها نیستند. در حال حاضر تنها تیم‌های شهرداری ارومیه، بانک سرمایه و پیکان توانایی به خدمت گرفتن ملی‌‌پوشان والیبال ایران دارند. تیم ارومیه با استخدام «دراگان تراویتسا» و بانک سرمایه با تمدید قرارداد «اوکاش ژیگادوو»، قطعاً به دنبال معروف نخواهند بود. به همین خاطر تنها گزینه پیش روی کاپیتان تیم ملی، باشگاه پیکان است.

تیم مودنا، قهرمان فصل گذشته سریA1 ایتالیا هم خواهان به خدمت گرفتن معروف شده بود اما این تیم در حال حاضر به دنبال جذب کمک‌های مردمی برای پرداخت مبلغ یک میلیون دلار، ورودیه لیگ است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که امیر غفور، سعید معروف، مصطفی شریفات، نیکولای نیکولوف، علی مباشری و فرهاد نظری افشار، 6 بازیکن اصلی پیکان برای فصل آینده هستند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "معروف،‌گزینه نخست پیکان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات