جزییات مرگ سه جوان جویای گنج

مسئول تیم اعزامی هلال احمر در زرند جزئیات مرگ سه جوان جستجو گر گنج در دخمه زرتشتیان را تشریح کرد.

خبرگزاری میزان: مسئول تیم اعزامی هلال احمر در زرند جزئیات مرگ سه جوان جستجو گر گنج در دخمه زرتشتیان را تشریح کرد.

عنایتی مسئول تیم اعزامی هلال احمر کرمان به زرند با اشاره به کشف جسد سه جستجو گر گنج در روستای رشک علیا،گفت: پس از اعلام حادثه آوار در جایگاه زرتشتیان شهرستان زرند تیم ویژه امداد و نجات شامل 5 نجاتگر به همراه دو قلاده سگ زنده یاب، بیورادار و خودروی نجات و آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: ارزیابی های اولیه نشان می داد که حادثه در دخمه دفن اموات زرتشتیان در ارتفاع 4.5 متری رخ داده است و پسرای جوان به دلیل اینکه زرتشتیان قدیم مردگان را با لوازمشان دفن می کردند، برای پیدا کردن این لوازم به آنجا رفته بودند که به یکباره به علت سست بودن خاک، دیواره ریزش کرده وسه نفر زیر آوار گرفتار می شوند.

مسئول تیم اعزامی هلال احمر به زرند ادامه داد: فردی حادثه را به تیم های امدادی اعلام و در صحنه حضور داشت، ابتدا اعلام کرد من حادثه را به چشم دیدم اما بعد مدعی شد که دو پسر جوان دیگر که در موقع حادثه در آنجا بوده و بعد متواری شدند تلفنی موضوع را به او اطلاع دادند.

عنایتی تصریح کرد: با کمک بیل مکانیکی و لودر معدنی که در آن نزدیکی بود پس از گذشت دو ساعت توانستیم اولین جسد را زیر خاک خارج کنیم.

 نیم ساعت بعد نیز جسد دوم از زیر خاک خارج و تحویل مقامات قضایی شد. در حالی که جستجو ها ادامه داشت ساعت 16:30 جسد سوم تلاش مردم محلی و همکاری اورژانس زیر تلی از خاک پیدا شد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "جزییات مرگ سه جوان جویای گنج" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات