خودروی برقی بنز با برد 500 کیلومتر

مرسدس بنز می‌خواهد خودرویی برقی با محدوده حرکتی 500 کیلومتری معرفی کند. این اولین بار است که یک شرکت خودروسازی واقعا تلاش می‌کند تا پا به پای تسلا موتور در زمینه خودروهای الکتریکی فعالیت کند.

وب ‌سایت خودرو بانک: مرسدس بنز می‌خواهد خودرویی برقی با محدوده حرکتی 500 کیلومتری معرفی کند. این اولین بار است که یک شرکت خودروسازی واقعا تلاش می‌کند تا پا به پای تسلا موتور در زمینه خودروهای الکتریکی فعالیت کند.

تولید خودرویی الکتریکی با برد 500 کیلومتر توسط بنز

هربار اسم یک خودروی الکتریکی یا اسم یک سازنده خودروهای الکتریکی به میان می‌آید، بلافاصله همه نظرشان به مبارزهای تسلا موتورز جذب می‌شود، حال مرسدس بنز در تلاش است تا با معرفی خودروهای الکتریکی متنوع و پرداختن به این بخش از صنعت خودروسازی، نام خود را همچون تسلا موتور در زمینه الکتریکی‌ها بالا بکشد. به همین خاطر چند روز پیش سخن از سیستم برق 48 ولتی خودروی S کلاس به میان آمد و حالا هم قصد دارد خودرویی الکتریکی با محدودی حرکتی حداکثر 500 کیلومتری معرفی کند.

به گزارش نشریات اروپایی، کمپانی دایملر قصد دارد در زیر چتر برند مرسدس بنز در نمایشگاه اتومبیل پاریس که در ماه اکتبر پیش رو آغاز به کار می‌کند، از این خودروی تمام الکتریکی پرده برداری کند. به گفته توماس وبر رئیس توسعه برنامه‌های دایملر، این خودروی الکتریکی محدوده حرکتی مفید 500 کیلومتری خواهد داشت که پس از معرفی، به جمع برادران الکتریکی خود یعنی مرسدس بنز B کلاس، سوپراسپرت الکتریکی SLS AMG و بردار ناتنی خود از محصولات شرکت خودروسازی"اسمارت" خواهد پیوست. جزییات زیادی از این اتومبیل در دسترس نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر از این خودرو باید تا نمایشگاه خودرویی پاریس یا چند روز پیش از آن که به صورت آنلاین معرفی شود، منتظر ماند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "خودروی برقی بنز با برد 500 کیلومتر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات