مدیر شبکه نسیم، مشاور امورنمایشی سیما شد

فرهنگ > تلویزیون - در حکمی جدید از سوی معاون سیما،مدیر شبکه نسیم با حفظ سمت مشاور امورنمایشی سیما شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین کرمی که در حال حاضر مدیریت شبکه‌های نسیم و نمایش را برعهده دارد، با حفظ سمت و با حکمی از سوی مرتضی میرباقری به سمت مشاور امورنمایشی سیما منصوب شد.

بنا بر این گزارش، با صدور این حکم با رحمان سیفی آزاد که پیش از این ریاست این مرکز را برعهده داشت، خداحافظی شد.

با توجه به صدور حکم مشاور برای کرمی به نظر می‌رسد قرار است ساختار مرکز امور نمایشی سیما تغییر کرده و پس از انجام قطعی تغییرات ساختار، رئیس جدید انتخاب و معرفی شود.

پیش از این مرکز امور نمایشی سیما، سیمافیلم نام داشت و در دوران ریاست ضرغامی ریاست این مرکز برعهده حسن اسلامی مهر بود. میرباقری در آن مقطع تولید سریال‌های الف ویژه را به این مرکز سپرده بود که بیشترین و بهترین میزان این تولیدات در آن مقطع زمانی روی داد.

پس از آن و در دوران دارابی، تولید سریال‌های الف ویژه از این مرکز گرفته شد و تولید فیلم‌های تلویزیونی به سیما فیلم سپرده شد. در دوران ریاست سرافراز نیز سیمافیلم به مرکز امورنمایشی سیما تغییر نام داد.حسین کرمی همچنین در هیات انتخاب سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر هم حضور داشت.

5858

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مدیر شبکه نسیم، مشاور امورنمایشی سیما شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات