جلالی: از این دعوا هیچ‌کس سود نمی‌برد

رئیس کانون مربیان فوتبال ایران گفت: چالش‌های ایجاد شده میان سرمربی تیم ملی و برخی مربیان باشگاهی را می‌توان با برگزاری یک جلسه حل کرد.

خبرگزاری تسنینم: مجید جلالی در مورد اختلاف‌های اخیر میان برخی مربیان لیگ برتری از جمله برانکو با کارلوس کی‌روش گفت: اینکه یک دعوا شروع شود و مدام ادامه داشته باشد، درست نیست و این مسائل چیزی را حل نمی‌کند. به جای جنگ و دعوا می‌توان جلسه‌ای را با آنهایی که در این مسائل دخیل هستند ترتیب داد و این مشکلات را مدیریت و حل کرد.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم این همه چالش و اختلاف برای چیست، فقط این را می دانم که از این جنجال‌ها و دعواها فقط فوتبال ضرر می‌کند. اینکه چه کسی سود و چه کسی ضرر کند برای من مشخص نیست ولی مطمئنا از این دعوا نه تیم ملی سود می‌برد نه باشگاه‌ها. این موضوع باید مدیریت شود و با یک جلسه می‌توان مشکلات را حل کرد.

سرمربی پیکان در مورد وضعیت این تیم و اینکه چند بازیکن به آنها اضافه شده‌اند عنوان کرد: تا الان از سهمیه لیگ برتر فقط شیری را از نفت تهران جذب کردیم. در حال حاضر تعداد بازیکنان تیم به 17 نفر رسیده‌اند که اکثر آنها جوان‌های خوب و آینده‌دار هستند. فقط نیاز به بازیکن با تجربه هم داریم و بین 6 تا 8 بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد.

جلالی در مورد مذاکره با آرش برهانی و حضور آندرانیک تیموریان در پیکان اظهار داشت: اگر بازیکنی جذب کنیم به صورت رسمی اعلام می‌شود. من نمی‌توانم در مورد بازیکنی که جذب تیم نشده حرف بزنم و ممکن است روی 20 بازیکن نظر داشته باشم. در مورد این بازیکنان هم که اسم بردید هنوز چیزی مشخص نیست.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "جلالی: از این دعوا هیچ‌کس سود نمی‌برد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات