اخباری: بازیکنان جدید تراکتور پیر نیستند

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که بازیکنان جدید این تیم پیر نیستند.

خبرگزاری میزان: محمدرضا اخباری در مورد شرایط تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: خدا را شكر در نقل و انتقالات بسیار خوب عمل كرده‌ایم و خوب ظاهر شدیم و بازیكنان با كیفیتی را جذب كردیم. در این رابطه برعكس اظهارنظرهای این روزها باید بگویم تیم ما به واسطه جذب این همه بازیكن باكیفیت اصلا پیر نیست و قطعا در سال كم فشاری كه به خاطر عدم حضور در آسیا پیش رو داریم تیم می‌تواند بهترین عملكرد را داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم تراکتورسازی می‌تواند توقع هوادارانش را برآورده کند، عنوان کرد: مشكل فصل قبل عدم هماهنگی تیم بود كه با آن همه ستاره ابتدای لیگ خوب نتیجه نگرفتیم. خدا را شكر امسال اسكلت تیم حفظ شده و با ماندن عشوری، ایرانپوریان، كیانی و دیگر بازیكنان تیم و اضافه شدن بازیكنان جدید قطعا می‌توانیم به هماهنگی خوبی برسیم و نتایج درخور هواداران پرشور تراكتور را كسب كنیم.

دروازه‌بان ملی‌پوش تراکتورسازی در خصوص اردوی ارمنستان تیم ملی هم گفت: حسابی ریکاوری کرده‌ایم و این اردوی ارمنستان می‌تواند در راه صعود به جام جهانی حسابی به ما کمک کند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اخباری: بازیکنان جدید تراکتور پیر نیستند" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات