804 زندانی جرایم غیرعمد در فارس وجود دارد

معاون ستاد دیه کشور گفت : این ستاد با کمک افراد نیکوکار در سال گذشته موفق شد تعداد هشت هزار و 565زندانی جرائم غیر عمد را آزاد و به دامان خانواده هایشان بازگرداند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از شیراز،علی مهربان در آیین جشن گلریزان در شیراز اظهارداشت: از این تعداد یک هزار و 866 نفر از آنها بدهکار دیه، چهار هزار و 526 نفرشان بدهکار مالی، یک هزار و 775 نفر محکوم مهریه و مابقی محکوم نفقه بودند.
او همچنین با اشاره به اینکه طی سه ماهه امسال تعداد 2 هزار و 73 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد کشور آزاد شدند افزود:با احتساب این تعداد مجموع زندانیان جرائم غیر عمد آزاد شده توسط ستاد دیه کشور و خیران به 96 هزار نفر رسیده است.
وی همچنین از برگزاری 264 جشن گلریزان در سراسر کشور در سال جاری خبر داد که 15 جشن آن در ماه مبارک رمضان در استان فارس برگزار خواهد شد.
او با بیان این مطلب که استان فارس در رتبه دوم آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد کشور قرار دارد تصریح کرد: مردم نیکوکار این استان توانسته اند نسبت به آزادی زندانیان فعالیت خوبی در میان استانهای کشور داشته باشند.
مدیرکل زندان‌های فارس نیز در این آئین گفت:هم  اینک تعداد ۸۰۴ زندانی جرائم غیرعمد استان فارس با یک هزار و 320میلیاردریال بدهی در انتظار کمک و مساعدت خیرین برای آزادی هستند.
سیّد حشمت‌الله حیات‌الغیب با اشاره به اینکه ستاد دیه این استان از سال 1382 تاکنون توانسته زمینه آزادی هفت هزار و 35 نفر را فراهم کند بیان کرد : از 804 نفر زندانی جرائم غیرعمد استان فارس 43 نفر محکوم نفقه، 184 نفر محکوم مهریه، 83 نفر محکوم به دیه ناشی از تصادف، 464 نفر محکوم مالی و مابقی محکوم دیه ناشی از حوادث کارگاهی هستند.
او افزود : طی سه ماهه امسال تعداد 63 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان فارس با تلاش ستاد دیه استان آزاد شده و به دامان جامعه و خانواده هایشان برگشتند.
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "804 زندانی جرایم غیرعمد در فارس وجود دارد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات