نزاع خونین دو همکار

نزاع دو کارگر نانوایی با قتل یکی از آنها پایان یافت.

روزنامه شرق: نزاع دو کارگر نانوایی با قتل یکی از آنها پایان یافت. 

ساعت ٢١:٤٥ روز شنبه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠، وقوع درگیری منجر به جنایت به کلانتری حضرت عبدالعظیم اعلام و با حضور مأموران کلانتری در محل جنایت واقع در محوطه چمن میدان شهید سلمانی و انجام تحقیقات اولیه، مشخص شد فردی ٥٥ساله به‌نام «علی. الف» بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن فوت شده است.

پس از تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمـد»، کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب شهرری رسیدگی به موضوع را آغاز کردند. آنها فهمیدند مقتول، کارگر مغازه نانوایی در فاصله چندمتری از محل وقوع جنایت بود. بنا بر اظهارات یکی از کارگران نانوایی که شاهد اصلی صحنه درگیری بود، مقتول در نزاع با یکی دیگر از کارگران نانوایی به نام «مرتضی» به قتل رسید.

شاهد جنایت در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت ٢١:٣٠ امروز -روز حادثه - مرتضی قصد داشت به خانه‌اش برود اما هنگام خروج از مغازه، مجددا با مقتول درگیری لفظی پیدا کرد که در ادامه، درگیری‌شان شدید و به محوطه میدان کشیده شد. در این زمان مقتول با دسته تی چند ضربه به سمت مرتضی پرتاب کرد که مرتضی نیز با چاقویی که همراه خود داشت، ضربه‌ای را به سمت مقتول پرتاب و چاقو به گردن مقتول برخورد کرد. زمانی‌که مقتول روی زمین افتاد، مرتضی شروع به خودزنی کرد که باعث مجروح‌شدنش از ناحیه دست‌وپا شد.

 قصد گرفتن چاقو از مرتضی را داشتم که مرا تهدید کرد و درحالی‌که دچار خون‌ریزی شدیدی شده بود، از محل متواری شد».

با توجه به اظهارات شاهد صحنه جنایت مبنی بر خودزنی قاتل و احتمال مراجعه وی به مراکز درمانی، بلافاصله طرح مهار به مرحله اجر گذاشته شد و ساعتی پس از ارتکاب جنایت، مأموران کلانتری حضرت عبدالعظیم، درحالی‌که متهم ٢٥ساله برای انجام اقدامات درمانی و جلوگیری از ادامه خون‌ریزی به بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری مراجعه کرده بود، او را دستگیر کردند.

درهمین‌حال کارآگاهان در تحقیق از محل درگیری اطلاع پیدا کردند قاتل و مقتول، کارگر روزمزد نانوایی بودند که فقط چند روز از زمان مشغول به‌کارشدنشان گذشته بود اما از همان ابتدا، به دلایل مختلف با یکدیگر درگیری داشتند. 

سرهنگ کارآگاه حمـید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: «با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل به دست‌آمده در پرونده (گواهی شهود و...)، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضائی صادر شد و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت».

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نزاع خونین دو همکار" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات