پسر جوانی که با معرفی خود به عنوان فرزند جراح معروف،دخترها را تور می کرد دزد موبایل بود

جامعه > حوادث - ایران نوشت:دختری 30 ساله در شعبه نهم بازپرسی دادسرای الهیه از یک کلاهبردار شکایت کرد

وی به کارآگاهان گفت: چندی پیش، در سایت همسریابی با جوانی آشنا شدم که خودش را دارای مدرک دکتری در رشته معماری و همچنین فرزند یکی از جراحان مطرح مغز و اعصاب معرفی کرد؛ پس از زمان کوتاهی، این شخص به من پیشنهاد ازدواج داد و با این شگرد اعتمادم را جلب کرد. اما در ادامه ضمن فریبم مبلغ دو میلیارد و 500 میلیون ریال به بهانه‌های مختلف از من گرفت. پس از گذشت مدتی، وقتی پول‌هایم را خواستم محمد با تهدید مدعی شد که از من فیلم گرفته و چنانچه موضوع را پیگیری کنم او نیز اقدام به انتشار فیلم در شبکه‌های مجازی خواهد کرد.

بدین ترتیب پرونده به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تحقیقات مشخص شد وی از مجرمان سابقه دار است که پیش از این نیز به اتهام کلاهبرداری به همین شیوه دستگیر و روانه زندان شده است و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دادسرای ناحیه 2 تهران است.

در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد وی به علت ایجاد مزاحمت خیابانی از سوی مأموران کلانتری 101 تجریش دستگیر شده است.با انتقال محمد به پایگاه یکم پلیس آگاهی و ادامه تحقیقات مخفیگاه وی در محله امیرآباد شمالی شناسایی و در بازرسی‌ها تعداد زیادی گوشی تلفن همراه مسروقه نیز کشف شد.

همچنین مشخص شد تمامی مالباختگان؛ زنان و دختران جوانی هستند که همگی از طریق شبکه‌های مجازی بویژه سایت‌های همسریابی با متهم آشنا شده‌اند.

17302

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات