تصاویر/ آلبوم خانوادگی کلینتون‌ها

ده روز قبل "هیلاری کلینتون" نامزد ریاست جمهوری امریکا تعداد دلیگیت‌های لازم برای کسب نامزدی نهایی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا را به دست آورد و به این ترتیب اولین نامزد زن ریاست جمهوری امریکا خواهد بود.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : کلینتون پس از چند ماه رقابت درون حزبی موفق شد تعداد دلیگیت‌هایی (وکلای انتخاباتی) خود را به 2 هزار و 383 برساند و این تعداد برای کسب نامزدی نهایی دموکرات‌ها کافی است. به این ترتیب او اولین زنی است که موفق شده است نامزدی نهایی یک حزب را در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به دست‌ آورد.

او که زمانی در سمت های بانوی اول آمریکا، وزیر امور خارجه این کشور و سناتور ایالت نیویورک به ایفای نقش سیاسی پرداخته است، برای دومین بار است که وارد رقابت های انتخابات ریاست جمهوری می شود؛ وی در سال 2008 در جریان رقابت درون حزبی از اوباما شکست خورد و در دور اول ریاست جمهوری او به عنوان وزیرخارجه مشغول به کار بود. پس از آنکه هیلاری کلینتون موفق شد خود را به عنوان نامزد نهایی حزب دموکرات مطرح کند رسانه های مختلف عکس هایی از آلبوم زندگی شخصی و سیاسی وی منتشر کردند. در زیر یکی از این آلبوم ها که به زندگی زوج کلینتون مربوط می‌شود را مشاهده می‌کنید.

(تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم (تصاویر) آلبوم
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تصاویر/ آلبوم خانوادگی کلینتون‌ها" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات