کاپیتان استقلالی: کمک مربی نه مرا از ابتدا سرمربی کنید

به گزارش افکارنیوز،

غلامرضا عنایتی در مورد آخرین شرایط تیم مشهد اظهار داشت: باشگاه فعلا وارد فصل نقل و انتقالات شده و در حال یار گیری است، در ضمن قرار شده امروز جلسه‌ای را با فرهاد کاظمی داشته باشیم و در مورد شرایط تیم و باشگاه حرف بزنیم.

وی در خصوص اینکه آیا فصل آینده هم در تیم مشهد حضور خواهد داشت، عنوان کرد: همه چیز در جلسه امروز مشخص می‌شود، باید ببینیم چه بازیکنانی در لیست کاظمی هستند و چه بازیکنانی هم در تفکرات او جایی ندارند. تکلیف خودم هم امروز مشخص خواهد شد.

کاپیتان تیم مشهد در مورد اینکه شنیده می‌شود قرار است به عنوان بازیکن - مربی فعالیت کند، گفت: نهایتا یک فصل دیگر می‌توانم بازی کنم به خاطر همین باید به فکر مربیگری هم باشم، به خاطر همین خیلی زود دنبال کسب مدرک مربیگری می‌روم. البته باید بگویم که هیچ برنامه‌ای برای دستیار شدن ندارم و کارم را با سرمربی گری شروع می‌کنم.

عنایتی ادامه داد: در این 18 سال به اندازه کافی تجربه کسب کرده‌ام، در این سال‌ها با مربیان زیادی کار کردم و چیز‌های زیادی دیده و شنیده‌ام. دلیلی وجود ندارد که بخواهم کمک مربی شوم. دوست دارم همیشه خودم تصمیم نهایی را بگیرم، به خاطر همین می‌خواهم از همان ابتدا سرمربی باشم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "کاپیتان استقلالی: کمک مربی نه مرا از ابتدا سرمربی کنید" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات