تکلیف گروه اول یورو 2016 مشخص شد / کار نسبتا راحت فرانسه در مرحله یک هشتم

ورزش > فوتبال جهان - فرانسه و سوئیس از گروه 1 رقابت های یورو 2016 صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دو تیم فرانسه و سوئیس در حالی بازی آخر خود در مرحله گروهی یورو 2016 را برگزار کردند که خروس ها حتی با یک تساوی هم می توانستند در جایگاه اول گروه قرار بگیرند. نتیجه تساوی صعود هر دو تیم را قطعی می کرد. اما سوئیسی ها هم می خواستند که با صعود به عنوان تیم اول در مرحله بعد کار راحت تری داشته باشند. دیدیه دشان که تقریبا صعود تیم خود را قطعی می دید، چند تغییر در ترکیبش ایجاد کرد و به تعدادی از بازیکنان اصلی خود استراحت داد. در آخر هم همه چیز باب میل او تمام شد و فرانسه با اینکه باز هم نتوانست یک بازی زیبا در حد یک مدعی قهرمانی انجام دهد، اما با همین یک امتیاز به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم شد و باید با یکی از تیم های سوم گروه های C, D, E بازی کند. سوئیس هم که به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم شد باید با تیم دوم گروه C بازی کند. 

در دیگر بازی این گروه که همزمان برگزار می شد، دو تیم آلبانی و رومانی به مصاف هم رفتند که هیچ یک شانس صعود نداشتند. دو تیمی که در بازی های قبلی با عملکرد خوب دفاعی خود مقابل میزبان خیلی ها را به تحسین وا داشته بودند. در پایان جدال این دو تیم با پیروزی یک بر صفر آلبانی به پایان رسید. آرماندو سادیکو در دقیقه 43 تک گل این بازی و اولین گل آلبانی در تاریخ یورو را به ثمر رساند.

جدول گروه 1 : فرانسه ( 7 امتیاز ) ، سوئیس ( 5 امتیاز ) ، آلبانی ( 3 امتیاز ) ، رومانی ( 1 امتیاز )

41257

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات