پایان کار فرنگی کاران با 3 طلا و 1 برنز

تیم کشتی فرنگی ایران با کسب ۳ مدال طلا و یک برنز به کار خود در تورنمنت بین المللی پیت لاسینسکی لهستان پایان داد.

خبرگزاری تسنیم: به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان روزهای 29 و 30 خرداد ماه در شهر اسپالا برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها تیم ایران توسط مهدی زیدوند، رامین طاهری و مهدی علیاری در اوزان 66، 80 و 98 کیلوگرم صاحب مدال طلا و بشیر باباجان زاده در وزن 130 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در روز دوم این رقابت‌ها پس از برگزاری مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:

در وزن 66 کیلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل کی ووک چویی از کره جنوبی با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید وی در دور بعد مقابل ماتئوس برناتک از لهستان با نتیجه 5 بر 2 به برتری رسید. زیدوند در مرحله نیمه نهایی میگوئل مارتینز از کوبا را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی مقابل ریو هان از کره جنوبی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 75 کیلوگرم پیام بویری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل اوکرام زید از مراکش با نتیجه 14 بر 5 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر مقابل مارک مادسن دانمارکی در دور بعد، بویری از دور رقابت‌ها کنار رفت و دهم شد.

در وزن 85 کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه 6 بر 2 بشیر سیدازارا از الجزایر را شکست داد وی در دور دوم مقابل جاوید حمزاتوف از بلاروس با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، نوری از دور رقابت‌ها کنار رفت و دهم شد.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور اول مانتاس کنیستاوتاس از لتونی را 6 بر یک شکست داد. در همین وزن بشیر باباجان‌زاده در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر از سد با لوکاس باناک از لهستان گذشت. دو نماینده سنگین وزن کشورمان در دور دوم به مصاف یکدیگر رفتند که در یک کشتی بسیار نزدیک بشیر باباجان‌زاده با نتیجه 4 بر 3 از سد امیر قاسمی منجزی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد، باباجان زاده در این مرحله مقابل آرمین موزائس ماجوروس از مجارستان با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد وی در این دیدار مقابل ماکسیم پاسکوف از بلاروس با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و به مدال برنز رسید . امیر قاسمی منجزی نیز با شکست باباجان‌زاده در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت و هشتم شد.

در روز نخست این رقابت‌ها نیز مهرداد مردانی در وزن 59 کیلوگرم هفتم شد و رامین طاهری و مهدی علیاری در اوزان 80 و 98 کیلوگرم به مدال طلا رسیدند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پایان کار فرنگی کاران با 3 طلا و 1 برنز" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات