اعتراف آرسن ونگر درباره ستاره این روزهای تیم ملی فرانسه

ورزش > فوتبال جهان - آرسن ونگر اعلام کرد که دمیتری پایت در لیست خرید او بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عملکرد دمیتری پایت در یورو 2016 برای فرانسه انقدر خوب بوده است که همه را مجبور به ستایش تکنیک فوق العاده او کند. پایت در دو بازی ابتدایی فرانسه در یورو 2016 به نوعی فرشته نجات دیدیه دشان بوده است و دو گل ملی به نام خود ثبت کرده است. پایت پیش از این جام و در دیدار های دوستانه هم عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد و حالا از مهره های اصلی هجومی تیمش به حساب می آید. پایت با این عملکرد خوب احتمالا بعد از پایان جام با پیشنهاد تیم های مطرح اروپایی روبرو شود و از وستهم به سمت رویاهایش کوچ کند.

به تازگی مشخص شد که آرسن ونگر سرمربی آرسنال به دنبال پایت بوده ، ولی در جذب او تردید کرده است. ونگر در آخرین مصاحبه خود اعلام کرده که ستاره این روز های تیم ملی فرانسه در لیست خرید او بوده است. اما توپچی ها به این دلیل که فکر می کردند او نوسان زیادی خواهد داشت او را جذب نکردند. چیزی که در نمایش این روز های پایت اصلا دیده نمی شود. مطمئنا آرسن ونگر حالا از نخریدن پایت پشیمان باشد و احتمال این وجود دارد که آرسنال بعد از پایان یورو، دوباره برای خرید شماره 8 خروس ها اقدام کند.

41257

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اعتراف آرسن ونگر درباره ستاره این روزهای تیم ملی فرانسه" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات