جسد کارگر مفقود شده در حادثه انفجار شهران پیدا شد/ راننده لودر همچنان زیر آوار است

مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران خبر داد:

مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران گفت: با اعلام نیروهای مترو و حضور گروه نجات آتش‌نشانی، جسد کارگر مفقود شده در حادثه انفجار شهران پیدا شد.

جسد کارگر مفقود شده در حادثه انفجار شهران پیدا شدبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال حادثه آتش سوزی محله شهران، بلوار کوهسار که در اولین ساعات بامداد روز جمعه بر اثر شکستگی لوله انتقال گاز و نشت آن صورت گرفت ، نیروهای  امداد و نجات سازمان آتش نشانی از همان لحظات اولیه تلاش خود را برای یافتن کارگر مفقود شده آغاز کردند.

سعید علیزاده مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: در پی اعلام نیاز شرکت  مترو ،آتش نشانان با تلاش همه جانبه خود، عملیات جستجو برای یافتن افراد مفقود شده احتمالی در زیر آوار و گودال ایجاد شده بر اثر این حادثه را آغاز کردند و پس از آوار برداری و انتقال خاک به مقدار زیاد با رعایت موارد ایمنی و استفاده از تجهیزات تخصصی توانستند پس از دو روز جسد بی جان یکی از کارگران جوان این حادثه را ،که در اعماق خاک مدفون شده بود یافتند و پس از بررسی علائم حیاتی وی را تحویل عوامل مترو دادند.

وی افزود: آتش نشانان در گرمای طاقت فرسای این دو روز گذشته از هیچ تلاشی فروگذار نکردند و با اجرای ایمن سازی های لازم و ارائه تذکرات ایمنی به شهروندان ساکن این منطقه اطمینان خاطر را برای آنان به همراه داشتند.

بر اساس گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، جسد کشف شده مربوط به یک کارگر 23 ساله از اتباع افغانستان است  که در حوالی آبشناسان پیدا شد ولی متاسفانه هنوز نیرو‌های آتش نشانی نتوانستند دومین جسد را که مربوط به راننده لودر ایرانی است، پیدا کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات