بائرمن بعد از قهرمانی چه گفت؟

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: از این قهرمانی خوشحالم، چون شاگردانم سخت کار کردند و عالی بودند.

خبرگزاری فارس: درک بائرمن سرمربی تیم بسکتبال بعد از قهرمانی تیم ایران در تورنمنت اطلس اسپورت چین اظهار داشت: از این قهرمانی واقعا خوشحالم، بچه‌های ما سخت کار کردند و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و به عنوان یک تیم کار کردند. وقتی حدادی به ما اضافه شد خیلی قدرتمند شدیم. او فرم بسیار خوبی داشت و در مدت زمان کم لیدر اصلی ما شد.

وی ادامه داد: بچه‌های ما امروز عالی بازی کردند، لیتوانی هم تیم بسیار خوبی بود و از این بابت خوشحالم. در یک ماه 3 سفر به کشورهای اردن، فیلیپین و چین داشتیم. همه مربیان، پزشکان و مدیریت تیم سخت کار کردند.

سرمربی تیم بسکتبال عنوان کرد: هر روز تمرین داشتیم و در هر بازی بهتر از قبل شدیم. امروز خیلی بهتر از بازی نخست بودیم و این برای مربی کافی است.

بائرمن در مورد ادامه برنامه‌های تیم ملی تا مسابقات انتخابی المپیک عنوان کرد: این تورنمنت یکی از پله‌های دیگر ما در راه آماده‌سازی بود. فردا شب به ایران بازمی‌گردیم و بچه‌ها 3 روز استراحت خواهند داشت. پس از آن کارمان را آغاز می‌کنیم، به لیتوانی خواهیم رفت و آنجا کمپ کوتاهی را داریم، دو بازی هم با نیوزیلند و لیتوانی برگزار خواهیم داشت.

وی با اشاره به مسابقات انتخابی المپیک در ایتالیا عنوان کرد: تورنمنت سختی پیش رو داریم و باید قدرتمند حاضر شویم و انتظار منطقی داشته باشیم. گروه ما که در آن تیم‌های یونان و مکزیک قرار دارند، سخت‌تر از گروه دیگر است. ما هم در این مسابقات شانس داریم، در حال حاضر هم تیم خوبی در اختیارمان است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بائرمن بعد از قهرمانی چه گفت؟" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات