با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید!! -آکا

,[categoriy] با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید

با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید!! -آکابا خوردن خرما سالم و سلامت بمانید!! -آکا

آکاایران: با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید!!

آکاایران: به گزارش آکا ایران هر زمانی که هوس شیرینی کردید یا اگر عادت به مصرف تنقلات دارید، خرما را انتخاب کنید زیرا این خوراکی از شیرینی های دیگر سالم تر و مغذی تر است.خرما حاوی منیزیم ، مس، منگنز، پتاسیم، فسفر، آهن، سولفور، کلسیم و روغن طبیعی است.

به گزارش آکاایران: مصرف شیره خرما برای تسریع دوره نقاهت به بیمار توصیه می شود؛ اما همانند بقیه مواد غذایی باید تعادل مصرف را حفظ کرد تا ضرری به بدن نرسد.جدا از بسیاری از مزایای دیگر خرما ، این میوه همچنین مانع از بروز سرطان معده نیز می شود. باز کردن روزه با خرما مانع خوردن بیش از حد می شود؛

,[categoriy] با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید

اما خاصیت های دیگر آن:قلب سالم: خرما از سلامت قلب محافظت می کند. شب آن را خیس و صبح ناشتا مصرف کنید.سطح انرژی: برای به دست آوردن انرژی و افزایش میل جنسی خرما، شیر و عسل را با هم مخلوط و مصرف کنید.کلسترول:

این میوه می تواند کلسترول مضر را به حداقل برساند و رگ ها را سالم نگه دارد.مدیریت وزن: از آن جا که خرما احساس سیری ایجاد می کند، کسانی که می خواهند وزن کم کنند می توانند آن را به عنوان اسنک مصرف کنند. از آن جا که کالری زیادی دارد

,[categoriy] با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید

باید در مصرف آن احتیاط کرد مگر این که قصد اضافه وزن داشته باشید .ازاسهال جلوگیری می کند: پتاسیم موجود در خرما از اسهال جلوگیری می کند و با معده سازگاری دارد.دریافت آهن: خرما طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی - عالی آهن است و آهن برای گلبول های قرمز مفید است.

زنانی که کم خونی دارند حتما خرما بخورند.کاهش دهنده فشار خون: بیماری فشار خون را می توان با مصرف خرما تحت کنترل قرار داد. کافی است در طول روز 3- 4 عدد خرما مصرف کنید.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "با خوردن خرما سالم و سلامت بمانید!! -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات