خسارت گرد و غبار به مسافران و آژانس‌های هواپیمایی

به گزارش افکارنیوز،

رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان با اشاره به وقوع مجدد پدیده گرد و غبار در استان گفت: آلودگی‌های و گرد و غبار موجود در هوا و به تبع لغو پروازها خسارات فراوانی را به دفاتر خدمات هوایی و تورها وارد می‌کند و انگیزه سفر مسافران با هواپیما را نیز کاهش می‌دهد.

امیر خوانساری اظهار کرد: از روز پنج شنبه تا روز گذشته که پدیده گرد و غبار در استان به وقوع پیوست، بیش از 10 پرواز کنسل شد که این مساله به تورهای مسافری که به رزرو هتل می‌پردازند، خسارات فراوانی وارد می‌کند.

وی افزود: دفاتر خدماتی که تورهای هوایی ارائه می‌دهند و هتل رزرو می‌کنند، هنگامی که به دلیل گرد و غبار یا هر دلیلی دیگری پرواز کنسل شود، هتل رزرو‌شده زیر بار کنسلی پرواز نمی‌رود و تور ملزم به پرداخت هزینه هتل است که این مساله باعث می‌شود این دفاتر خسارات فراوانی را متحمل شوند.

خوانساری تصریح کرد: گرد و خاک به صورت مستقیم به مسافران و دفاتری که خدمات تور ارائه می‌دهند خسارات وارد می‌کند و مشکلات فراوانی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد.

وی عنوان کرد: شرکت‌های هواپیمایی خساراتی بابت کنسل شدن پروازها و هزینه تاخیر به مسافرین نمی‌دهند و این مساله بر خلاف آیین‌نامه هواپیمایی کشور است.

خوانساری خاطرنشان کرد: شرکت‌های هواپیمایی توجهی به دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشور ندارند و خسارات واردشده به مسافرین را پرداخت نمی‌کنند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "خسارت گرد و غبار به مسافران و آژانس‌های هواپیمایی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات