منصوریان ستاره ذوب آهن را نشان کرده است؟

به گزارش افکارنیوز،

قاسم حدادی فر، هافبک تیم ذوب آهن اصفهان به نظر می رسد پس از مدت ها در آستانه جدایی از این تیم باشد.

علیرضا منصوریان، پس از خرید کاوه رضایی، خیالش از بابت خط حمله تیمش آسوده شده است و به دنبال جذب یک هافبک میانی دیگر است تا در صورتیکه امید ابراهیمی قراردادش را تمدید نکرد، دستش در میانه میدان خالی نباشد؛ هر چند در صورت تمدید کردن ابراهیمی، باز هم با حضور حدادی فر خط هافبک استقلال قدرتمند تر شود.

این در حالیست که در سوی دیگر یحیی گل محمدی پس از جدایی کاوه رضایی و جدایی احتمالی مسعود حسن زاده، به شدت به دنبال علی قربانی، مهاجم تازه استقلالی شده تیم منصوریان می باشد؛ حال و پس از خرید رضایی، به نظر می رسد منصوریان مشکلی از بابت جدایی علی قربانی نداشته باشد و این احتمال می رود که درخواست یک و نیم میلیاردی ذوب برای رضایتنامه حدادی فر تبدیل به رضایتنامه قربانی به علاوه مبلغی پول شود؛ پیشنهادی که هر دو تیم از آن استقبال می کنند.

گفتنی است با رسمی شدن حضور کاوه رضایی در استقلال، سهمیه های لیگ برتری استقلالی ها پر شده است و تنها راه حضور حدادی فر در این تیم، معاوضه وی با علی قربانی می باشد!

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "منصوریان ستاره ذوب آهن را نشان کرده است؟" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات