مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی ! + عکس -آکا

1395/03/30

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy] مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی عکس

مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی ! + عکس -آکامسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی ! + عکس -آکا

آکاایران: مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی ! + عکس

آکاایران: به گزارش آکاایران: در سال ۱۹۹۵ آلمان شاهد رویدادی عجیب بود که رسانه های وقت آنرا زلزله مذهبی در آلمان خواندند. خانم کریستینا بکر که از گویندگان پرطرفدار تلویزیون آلمان بود، ناگهان با پذیرش دین اسلام و انتخاب حجاب اسلامی، جامعه آلمان را به شوک برد.

اکنون بکر از اینکه آن انتخاب را کرده می گوید: هیچگاه و هیچگاه از این کار خود پشیمان نیستم اگرچه از کار اخراج شدم و حتی برنامه های که من تدوین کننده و مجری آن نیز بودم متوقف شد و از نظر مالی و شهرت زیان قابل توجهی متحمل شدم. او دقت در هنر اسلامی و آزادی های انسان در عرصه اجتماع را قوی ترین انگیزه برای پذیرش اسلام عنوان کرده و می افزاید: اسلام در زمینه محبت انسان ها به یکدیگر بی نظیر است و از این نظر دین اسلام ممتاز است.

بکر خانواده خود را نیز به پذیرش اسلام دعوت کرده و از اینکه خانوداه نیز با او مهربان هستند اظهار خشنودی می کند. او وحشت جهان غرب از اسلام را به دلیل ناآگاهی عمومی جامعه غرب از اسلام دانست و افزود: سطح تبلیغات اسلامی در جهان غرب عمیق نیست؛ به همین خاطر مردم آگاهی کافی از اسلام و دین مهربانی ندارند.

او که با الجزیره گفت وگو می کرد، معتقد است نگرش اسلام به زنان و امور سیاسی در جهان غرب محدود به برخی روابط سطحی است و تنها احکام جنگ و مبارزه با ظلم در تبلیغ سیاسی اسلام در جهان غرب تبلیغ می شود و نتیجه آن اسلام هراسی است و از این نظر مسئولیت مبلغان اسلامی دوچندان است تا چهره واقعی حقوق زن در اسلام و اسلام درخشان به جهان غرب معرفی شود.

,[categoriy] مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی عکس ,[categoriy] مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی عکس ,[categoriy] مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی عکس مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی عکس

جالب انگیز -

مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی عکس
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مسلمان شدن مجری زن زیبا و جذاب آلمانی ! + عکس -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات