سانحه پرواز اهواز-خارک به خیر گذشت

سخنگوی شرکت ماهان ایر گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و باد شدید پرواز اهواز-خارک از باند خارج شد، اما این سانحه به خیر گذشت.

خروج هواپیماى آر‌جى‌100 ماهان از باند فرودگاه خارک‌به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  یک فروند هواپیمای آر‌جی 100متعلق به ماهان، امروز پس از پرواز از فرودگاه اهواز در باند فرودگاه خارک به زمین می‌نشیند اما با پایان یافتن باند، 20 متر هم پس از انتهای باند حرکت می‌کند و در واقع از باند منحرف می‌شود.

در این حادثه چرخ دماغه هواپیما آسیب دیده و می‌شکند و دماغه به زمین می‌خورد.

این پرواز که از اهواز عازم جزیره خارک بود راس ساعت 13 به وقت محلی، هنگام فرود به علت ورزش باد شدید از باند فرودگاه خارک خارج شد.

علیاری سخنگوی شرکت ماهان ایر در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفت: یک فروند هواپیمای RJ100مسافربری هواپیمایی ماهان ساعت 12:30 دقیقه از فرودگاه اهواز پرواز کرده بود پس از نشستن در فرودگاه خارک به سبب شرایط نا مساعد جوی و باد شدید از باند خارج و چرخ جلوی هواپیما شکست اما در این سانحه تمامی 79 نفر سرنشین پرواز شماره 4540 ماهان ایر در سلامت کامل هستند.

شایان ذکر است هواپیمایی جایگزین در مسیر اهواز-خارک برای تردد مسافرین فراهم شده است.

انتهای پیام/


برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "سانحه پرواز اهواز-خارک به خیر گذشت" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات