امیدوارم بتوانم با استقلال جام بگیرم

هافبک استقلال عنوان کرد: امیدوارم بتوانم قبل از خداحافظی از فوتبالم با استقلال جام بگیرم.

کاپ: هافبک استقلال عنوان کرد: امیدوارم بتوانم قبل از خداحافظی از فوتبالم با استقلال جام بگیرم.

خسرو حیدری پس از تمدید قراردادش با استقلال پیامی برای هواداران این تیم صادر کرد.

وی عنوان کرد:

سلام به همه فوتبالی های عزیز به ویژه طرفداران استقلال که بازی براشون افتخاره.

خیلی خوشحالم که دوباره می تونم در خدمت تیم محبوبم باشم و طرفداراى فوق العاده اش. من مدت هاست که سکوت کردم و مصاحبه ای نکردم ولی دوست داشتم بعد از فینال جام حذفی، با همه شما همدردی کنم. اگه بدونید چقدر شب تلخی بود. جام رو از دست دادیم و یکی از حسرت های بزرگ زندگی تو دلم موند. اون شب خیلی روحیه ام خراب بود و باورم نمی شد. درست مثل همه شما هوادارا. اون روز، سخت نا امید بودم ولی امروز خیلی امیدوارم و انگار زندگی تازه برام شروع شده. از اینکه می تونم تو استقلال محبوبم بازی کنم، حس خیلی خاصی دارم. سال گذشته سعی کردم تو هر مسابقه ای که به زمین برم، تمام وجودمو بذارم و آخر فصل با لطف شما هواداراها، خستگی از تنم در رفت. امسال هم از اولین ثانیه لیگ، با همه وجود برای تیم محبوبم و هواداراش بازی می کنم. مطمئنم که شما هم مثل من خیلی انگیزه دارین. امیدوارم بتونم قبل از خداحافظی از فوتبالم با استقلال جام بگیرم و همین جا می گم که اگه این لطف نصیبم شد، جامو تقدیم می کنم به شما هوادارای فوق العاده استقلال که تو سرما و گرما همیشه حامی تیم هستین.

حیدری افزود:همین جا باید از پرویز مظلومی هم تشکر کنم که سال گذشته واسه استقلال خیلی زحمت کشید. از همه ما بازیکنا حمایت کرد و به ما دلگرمی داد. ازش عذرخواهی می کنم اگه رفتاری کردیم که باعث ناراحتیش شد. براش آرزوی موفقیت می کنم و می گم ما هیچوقت حمایتاشو فراموش نمی کنیم. از علیرضا منصوریان و باشگاه استقلال هم تشکر می کنم که به من پیشنهاد تمدید سه ساله قراردادو دادن. این یعنی می تونم با پیراهن تیم محبوبم و در کنار این هوادارای پرشور، از فوتبال خداحافظی کنم. چه افتخاری بزرگتر ازاین؟ امیدوارم تا آخرین لحظه حضورم در استقلال، بتونم بهترین بازی هارو انجام بدم و با پاس هام، دل هوادارارو شاد کنم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "امیدوارم بتوانم با استقلال جام بگیرم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات